Jang Hee-Jin "Babel" Dizisinde Park Si-Hoo’ya Eşlik Edecek

  Rüzgar Esintisi   |     7-11-2018, 13:43

Oyuncu Jang Hee-Jin’in TV Chosun’un "Babel" adlı yeni dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracağı açıklandı.

Geçtiğimiz günlerde, Park Si-Hoo’nun "Babel" dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracağı doğrulanmıştı.

İlgili Haber: Park Si-Hoo Gizem Türündeki Yeni Bir Dizide Rol Alacak

Dizi, intikam almak ile aşk arasında kalmış bir savcının (Park Si-Hoo) etrafında dönmektedir. O, intikamını almak için her şeyi yapmaya göze almıştır. Ancak bir gün, evlendikten sonra hayatı mahvolan bir oyuncuya gönlünü kaptırır. Ayrıca dizi, bir cinayet davasının çirkin gerçeklerine ve şirket sahibi iki farklı ailenin arasındaki güç savaşına odaklanmaktadır.

Jang Hee-Jin dizide popüler bir oyuncu olan Han Jung-Won karakterini canlandırmaktadır. Bir şirket sahibinin oğlu olan zengin bir adam ile evlenir. Ancak kocası cinayete kurban gider ve bu cinayettin bir numaralı zanlısı haline gelir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Bridal Mask", "You Are The Best!", "The King's Face" ve "Hwarang" dizilerinin yönetmeni Yun Seong-Sik oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün Ocak 2019’da yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…