Lee Tae-Hwan Yeni Bir Mini Dizisinde Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     13-11-2018, 13:21

Lee Tae-Hwan, SBS’in "Farming Academy" adlı yeni mini dizisinde başrol karakteri canlandıracak.

"Farming Academy", SBS’in mobil platformu olan Mobidic tarafından üretilecek ve toplam 4 bölümden oluşacak. Dizi, profesyonel çiftçi olmayı hayal eden bir grup gencin hayallerini, arkadaşlıklarını ve tutkularını konu alacak.

Lee Tae-Hwan dizide bir akademinin Gıda ve Tarım Bölümü'nde birinci sınıf öğrencisi olan Ha Joo-Suk karakterini canlandıracak. Açık sözlü olduğu için bazen insanlar tarafından yanlış anlaşılsa da aslında insanları iyi gözlemleyen ve insanlara karşı düşünceli davranan sıcak kalpli birisidir.

Ayrıca dizide Lee Min-Ji ve 'A Pink' grubundan Yoon Bo-Mi de rol alacak.

Lee Min-Ji dizide Ha Joo-Suk’un (Lee Tae-Hwan) sınıf arkadaşı olan Shin Yoo-Jin karakterini canlandıracak. O, zeki ve veri analizinde oldukça iyi birisidir. Küçüklüğünden beri bir çiftçi olmayı hayal etmektedir. Lee Min-Ji en son tvN’in "100 Days My Prince" dizisinde Hong-Sim’in (Nam Ji-Hyun) en yakın arkadaşı olan Kkeut-Nyeo karakterini canlandırmıştı.

Dizinin ilk bölümünün 2019 yılının ikinci yarısında SBS ve SBS’in mobil platformunda yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…