100 Days My Prince

Puanı: 4,3/5  Oy Sayısı: 3
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: 100 Days My Prince | Hundred Days' Husband | Dear Husband of 100 Days | 백일의 낭군님
Tür: Romantik, Tarih, Gizem
Yönetmen: Lee Jong-Jae
Senarist: No Ji-Sul
Yapımcı: -
Yayıncı: tvN
daum: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: 2018 yılının ikinci yarısı
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Veliaht Prens Lee Yool
Hong-Sim
Kim Cha-Eo

 

Diğer Oyuncuları:

Yoon Tae-Young / Kral
Han So-Hee / Kim So-Hye
Kim Ki-Doo / Goo-Dol
Heo Jung-Eun / Hong-Sim (genç)


Konusu:

Dizi, aniden ortadan kaybolan Joseon’un veliaht prensi (Do Kyung-Soo) etrafında dönmektedir. Veliaht prens sarayın dışında yüz gün geçirir ve bu yüz gün boyunca sarayın dışında hayatta kalmaya çalışır.


Karakterleri:

Do Kyung-Soo dizide Joseon Hanedanlığı’nın veliaht prensi olan Lee Yeol karakterini canlandırmaktadır. Bir gün, bir suikast girişimi sonucunda ölümcül bir yara alır ve uçurumdan aşağı düşer. İşe yaramaz bir adam olan Won Deuk olarak tekrar ortaya çıkar. 

Nam Ji-Hyun dizide Joseon’un ilk dedektiflik ajansını açan Hong-Sim karakterini canlandırmaktadır. Oldukça zeki biridir.

Cho Seong-Ha dizide Joseon’un en güçlü adamlarından biri olan Kim Cha-Eon karakterini canlandırmaktadır.Kaynakları: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…