"He Hymn of Death" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     20-11-2018, 13:40

SBS’in "He Hymn of Death" ("Death Song") adlı yeni mini dizisinin ikinci fragmanı yayımlandı.

Yaşanmış bir olaydan uyarlama olan dizi, Kore’nin Japon işgali altında olduğu dönemde iki sevgilinin trajik hikâyesini anlatmaktadır. Ayrıca bu hikâyenin daha önce bir filmi çekildi ve hikâye müzikal haline getirildi.

Lee Jong-Suk dizide dahi bir oyun yazarı olan Kim Woo-Jin karakterini canlandırmaktadır. Shin Hye-Sun dizide Kore’nin ilk kadın sopranosu (vokal tanımlı müzikte en tiz kadın veya genç erkek çocuk sesine verilen teknik bir isimdir) olan Yun Sim-Deok karakterini canlandırmaktadır. 1926 yılında ilk Kore popu olan 'Hymn of Death' adlı şarkısını kaydeder.

Dizide Lee Jong-Suk ve Shin Hye-Sun’un yanı sıra Lee Sang-Yeob ve Lee Ji-Hoon da yer almaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Doctors", "Romantic Doctor, Teacher Kim" ve "While You Were Sleeping" dizilerinin yönetmeni Park Soo-Jin oturmaktadır.

Toplamda 3 bölümden oluşacak dizinin ilk bölümünün 27 Kasım’da yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…