Lee Yoo-Young ve Kim Min-Jung "Fellow Citizens" Dizisinde Choi Si-Won’a Eşlik Edecek

Lee Yoo-Young ve Kim Min-Jung, KBS2’nun "Fellow Citizens" ("Dear Citizens") adlı yeni dizisinde rol alacak.

Dizi, dedektif ile evlenen bir dolandırıcının (Choi Si-Won) etrafında dönmektedir. Bir gün, kendini bir suç davasının içinde bulur ve bunun sonucunda Ulusal Meclis'in bir üyesi olarak çalışmaya başlar. Yang Jung-Kook (Choi Si-Won) hiçbir zaman polis tarafından yakalanmamış bir dolandırıcıdır. Bir gün, kız arkadaşı evlilikleri için biriktirdikleri parayı alır ve kaçar. İçmeye gittiği bir yerde Kim Mi-Young adında bir kadınla tanışır. Mi-Young da erkek arkadaşı tarafından aldatılmıştır ve zor zamanlar geçirmektedir. Kısa süre sonra, Jung-Kook ve Mi-Young’ın arasında romantik bir ilişki gelişir. Bir yıl sonra evlenirler. Mi-Young, Jung-Kook’a ilk tanıştıklarında kedisine ait küçük bir şirket işlettiğini söylemiştir ancak düğünden sonra, Mi-Young aslında bir dedektif olduğunu itiraf eder. Dahası eskiden babasını dolandırdığı Park Hoo-Ja adında bir kadın onun izini bulur ve ona Ulusal Meclis'te bir koltuk teklif eder. Ulusal Meclis’in bir üyesi olarak çalıştığı sürece onu ihbar etmeyecektir.

Lee Yoo-Young dizide Yang Jung-Kook’un (Choi Si-Won) eşi olan Kim Mi-Young karakterini canlandıracak. Onun karakteri bir dedektiftir.

Kim Min-Jung dizide gizemli bir kadın olan Park Hoo-Ja karakterini canlandıracak. Özel kredi endüstrisinde bir efsane olan Park Sang-Pil’in dördüncü kızıdır. Babası işini bırakacak bir oğlu olmadığı için işini Hoo-Ja’ya öğretmiştir. Bir gün, babası Yang Jung-Kook (Choi Si-Won) tarafından dolandırılır ve babasının işi çöker. O günden sonra babasının koltuğunu Hoo-Ja devralır ve işleri tekrar büyütür.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Jugglers" ve "Cheer Up!" dizilerinin yönetmenliğini, "White Christmas" ve "Bridal Mask" asistan yönetmenliğini, "Secret" ve "Spy" dizilerinin yapımcılığını yapan Kim Jung-Hyun oturmaktadır.

Dizinin senaristliğini "Vampire Prosecutor", "Bad Guys", " Squad 38" ve "Missing 9" dizilerini kaleme alan Han Jung-Hoon yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün Mart 2019 tarihinde yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)