Ji Hyun-Woo, Park Han-Byul, Ryu Soo-Young ve Wang Bit-Na Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

Ji Hyun-Woo, Park Han-Byul, Ryu Soo-Young ve Wang Bit-Na, MBC’nin "Love in Sadness" ("I Love You When I’m Sad") adlı yeni dizisinin ana kadrosunda yer alacak.

Dizide, Ji Hyun-Woo ve Park Han-Byul başrol karakterleri, Ryu Soo-Young ve Wang Bit-Na yardımcı karakterleri canlandıracak.

Dizi, kocasından şiddet gören bir kadının kaçış hikâyesini ve başka birisine âşık olmasını konu almaktadır. Ayrıca dizi, 1999 yapımı Japon dizisi "Beautiful Person"dan uyarlamadır.

Ji Hyun-Woo dizide bir plastik cerrah olan Seo Jung-Won karakterini canlandıracak. O, zeki ve iyi kalpli birisidir. Bir gün, Yoon Ma-Ri (Park Han-Byul) adında bir kadın ile tanışır ve ona âşık olur.

Park Han-Byul dizide bir sanatçı olan Yoon Ma-Ri karakterini canlandıracak. Şirketi olan varlıklı bir ailenin oğlu ile evlenir. Ancak mutsuz bir evliliği vardır ve kocasından şiddet görmektedir. Bir gün, kocasından kaçmaya karar verir. Bu hengâmede Seo Jung-Won (Ji Hyun-Woo) ile tanışır ve ona âşık olur.

Ryu Soo-Young dizide Yoon Ma-Ri’nin (Park Han-Byul) kocası olan Kang In-Wook karakterini canlandıracak. Varlıklı bir aileye sahiptir ve Harvard mezunudur. Dışarıdan bakılınca iyi bir koca gibi görünmesine karşın Ma-Ri’ye karşı takıntılı birisidir.

Wang Bit-Na dizide uzun zamandır Seo Jung-Won’u (Ji Hyun-Woo) tek taraflı seven Joo Hae-Ra karakterini canlandıracak. Gençken annesini ve babasını bir uçak kazasında kaybeder ve Jung-Won’un ailesi ona sahip çıkar. Jung-Won eşini kaybettikten sonra onun kalbini kazanmak için ikinci bir şans yakaladığını düşünür. Ancak bu seferde karşısına Yoon Ma-Ri (Park Han-Byul) çıkar.

Dizinin ilk bölümünün Şubat 2019’da yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2), (3)