Ji Hyun-Woo, Park Han-Byul, Ryu Soo-Young ve Wang Bit-Na Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     13-12-2018, 15:01

Ji Hyun-Woo, Park Han-Byul, Ryu Soo-Young ve Wang Bit-Na, MBC’nin "Love in Sadness" ("I Love You When I’m Sad") adlı yeni dizisinin ana kadrosunda yer alacak.

Dizide, Ji Hyun-Woo ve Park Han-Byul başrol karakterleri, Ryu Soo-Young ve Wang Bit-Na yardımcı karakterleri canlandıracak.

Dizi, kocasından şiddet gören bir kadının kaçış hikâyesini ve başka birisine âşık olmasını konu almaktadır. Ayrıca dizi, 1999 yapımı Japon dizisi "Beautiful Person"dan uyarlamadır.

Ji Hyun-Woo dizide bir plastik cerrah olan Seo Jung-Won karakterini canlandıracak. O, zeki ve iyi kalpli birisidir. Bir gün, Yoon Ma-Ri (Park Han-Byul) adında bir kadın ile tanışır ve ona âşık olur.

Park Han-Byul dizide bir sanatçı olan Yoon Ma-Ri karakterini canlandıracak. Şirketi olan varlıklı bir ailenin oğlu ile evlenir. Ancak mutsuz bir evliliği vardır ve kocasından şiddet görmektedir. Bir gün, kocasından kaçmaya karar verir. Bu hengâmede Seo Jung-Won (Ji Hyun-Woo) ile tanışır ve ona âşık olur.

Ryu Soo-Young dizide Yoon Ma-Ri’nin (Park Han-Byul) kocası olan Kang In-Wook karakterini canlandıracak. Varlıklı bir aileye sahiptir ve Harvard mezunudur. Dışarıdan bakılınca iyi bir koca gibi görünmesine karşın Ma-Ri’ye karşı takıntılı birisidir.

Wang Bit-Na dizide uzun zamandır Seo Jung-Won’u (Ji Hyun-Woo) tek taraflı seven Joo Hae-Ra karakterini canlandıracak. Gençken annesini ve babasını bir uçak kazasında kaybeder ve Jung-Won’un ailesi ona sahip çıkar. Jung-Won eşini kaybettikten sonra onun kalbini kazanmak için ikinci bir şans yakaladığını düşünür. Ancak bu seferde karşısına Yoon Ma-Ri (Park Han-Byul) çıkar.

Dizinin ilk bölümünün Şubat 2019’da yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…