Yook Sung-Jae Yeni Bir Dizide Erkek Başrol Karakteri Canlandırabilir

  Rüzgar Esintisi   |     19-12-2018, 15:11

'BTOB' grubundan Yook Sung-Jae, tvN’in "Man Who Bakes Bread" adlı yeni dizisinde rol alabilir.

19 Aralık’ta, Yook Sung-Jae’nin ajansı Cube Entertainment, Yook Sung-Jae’nin "Man Who Bakes Bread" dizisi için teklif aldığını doğruladı. Ayrıca oyuncu-şarkıcının şuanda teklifi olumlu bir şekilde değerlendirdiğini bildirdi.

Bir webtoondan uyarlama olan romantik-fantastik türündeki dizi, insana dönüşebilen bir kedi ve onun sahibi etrafında dönmektedir.

Yook Sung-Jae eğer teklifi kabul ederse dizide bazen insana dönüşebilen bir kedi olan Hong Jo karakterini canlandıracak. Sahibi için bir insana dönüşmek istemektedir ve sahibinin yanında kalabilmek için hem insan hem de kedi olarak çifte bir hayat yaşar.

Dizinin yönetmen koltuğunda "100 Days My Prince" dizisinin yönetmeni Lee Jong-Jae oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Marriage Not Dating" ve "Introvert Boss" dizilerini kaleme alan Joo Hwa-Mi yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 2019 yılının ilk yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…