Han Ye-Ri "Ugeumchi" Dizisinde Jo Jung-Suk ve Yoon Si-Yoon’a Eşlik Edebilir

Oyuncu Han Ye-Ri, SBS’in "Ugeumchi" adlı yeni dizisinde kadın başrol karakteri canlandırabilir.

26 Aralık’ta, Han Ye-Ri’nin ajansından bir kaynak, oyuncunun "Ugeumchi" dizisinden bir teklif aldığını doğruladı.

Geçtiğimiz Kasım ayında, Jo Jung-Suk ve Yoon Si-Yoon’e dizide erkek başrol karakterleri canlandırması için teklif götürüldüğü doğrulanmıştı. Her iki oyuncu da teklifi değerlendirme aşamasındadır.

Dizi, 1894 yılında Donghak Köylü Devrimi sırasında gerçekleşen Ugeumchi Savaşı’nı konu almaktadır.

Jo Jung-Suk ve Yoon Si-Yoon eğer teklifi kabul ederse dizide farklı annelerden ama aynı babadan dünyaya gelen iki kardeşi canlandıracak. Jo Jung-Suk’a evlilik dışı bir ilişkiden dünyaya gelen Baek Yi-Kang karakterini canlandırması için teklif götürüldü. Onun annesi, babasının kölesiydi. Keskin bir bakışa, soğu bir gülümsemeye ve sert bir konuşma tarzına sahiptir. Yoon Si-Yoon’a ailenin en küçük erkek çocuğu olan Baek Yi-Hyun karakterini canlandırması için teklif götürüldü. Zarif bir görünüme, konuşma tarzına ve kişiliğe sahiptir. Yi-Kang ve Yi-Hyun’un babası adı çıkmış, zengin bir hükümet çalışanıdır.

Dizinin yönetmen koltuğunun "Oh, The Mysterious", "Six Flying Dragons" ve "Three Days" dizilerini yöneten Shin Kyung-Soo oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Jeong Do Jeon" ve "Assembly" dizilerini kaleme alan Jung Hyun-Min yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 2019 yılının bahar aylarında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)