Han Ye-Ri "Ugeumchi" Dizisinde Jo Jung-Suk ve Yoon Si-Yoon’a Eşlik Edebilir

  Rüzgar Esintisi   |     27-12-2018, 15:50

Oyuncu Han Ye-Ri, SBS’in "Ugeumchi" adlı yeni dizisinde kadın başrol karakteri canlandırabilir.

26 Aralık’ta, Han Ye-Ri’nin ajansından bir kaynak, oyuncunun "Ugeumchi" dizisinden bir teklif aldığını doğruladı.

Geçtiğimiz Kasım ayında, Jo Jung-Suk ve Yoon Si-Yoon’e dizide erkek başrol karakterleri canlandırması için teklif götürüldüğü doğrulanmıştı. Her iki oyuncu da teklifi değerlendirme aşamasındadır.

Dizi, 1894 yılında Donghak Köylü Devrimi sırasında gerçekleşen Ugeumchi Savaşı’nı konu almaktadır.

Jo Jung-Suk ve Yoon Si-Yoon eğer teklifi kabul ederse dizide farklı annelerden ama aynı babadan dünyaya gelen iki kardeşi canlandıracak. Jo Jung-Suk’a evlilik dışı bir ilişkiden dünyaya gelen Baek Yi-Kang karakterini canlandırması için teklif götürüldü. Onun annesi, babasının kölesiydi. Keskin bir bakışa, soğu bir gülümsemeye ve sert bir konuşma tarzına sahiptir. Yoon Si-Yoon’a ailenin en küçük erkek çocuğu olan Baek Yi-Hyun karakterini canlandırması için teklif götürüldü. Zarif bir görünüme, konuşma tarzına ve kişiliğe sahiptir. Yi-Kang ve Yi-Hyun’un babası adı çıkmış, zengin bir hükümet çalışanıdır.

Dizinin yönetmen koltuğunun "Oh, The Mysterious", "Six Flying Dragons" ve "Three Days" dizilerini yöneten Shin Kyung-Soo oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Jeong Do Jeon" ve "Assembly" dizilerini kaleme alan Jung Hyun-Min yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 2019 yılının bahar aylarında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…