Mung Bean Flower

Puanı: 4/5  Oy Sayısı: 6
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Mung Bean Flower | Ugeumchi | 녹두꽃
Tür: Dram, Tarih
Yönetmen: Shin Kyung-Soo
Senarist: Jung Hyun-Min
Yapımcı: -
Yayıncı: SBS
Bölüm Sayısı: 35 Dakika
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2019
Yayın Tarihi: 2019
Yayın Günleri ve Saati: - (günde iki bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Baek Yi-Kang
Song Ja-In
Baek Yi-Hyun

 

Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, 1894-1895 tarihleri arasında gerçekleşen Donghak Köylü Devrimi’ni konu almaktadır. Bu isyan sırasında anneleri ayrı babaları bir olan iki erkek kardeş karşı taraflarda yer alır.


Karakterleri:

Jo Jung-Suk dizide önemli bir ailenin ilk oğlu olan Baek Yi-Kang karakterini canlandırmaktadır. Babası zengin bir yerel devlet memuru olarak tanınmaktadır. Ancak annesi, babasının kölesiydi ve evlilik dışı olarak dünyaya geldi. Annesinin sosyal sınıfı düşük olduğu için herkes ona tepeden bakmaktadır. Keskin bir bakışa, soğuk bir gülümsemeye ve sert bir konuşma tarzına sahiptir.

Han Ye-Ri dizide bir tüccar olan Song Ja-In karakterini canlandırmaktadır. Büyük bir seyyar satıcı grubu liderinin tek çocuğudur. Mal sattığı ve aynı zamanda bir han olarak kullandığı 'Jeonjoo Yeokak' adlı bir dükkân işletmektedir. Oldukça cesur, karizmatik ve baskı altında olduğu zamanlarda dahi soğukkanlılığını koruyan birisidir. Onun hayali Joseon'un en iyi tüccarı olmaktır.

Yoon Si-Yoon dizide Baek Yi-Kang’ın (Jo Jung-Suk) üvey erkek kardeşi olan Baek Yi-Hyun karakterini canlandırmaktadır. Yi-Kang ile babaları aynı ama anneleri farklıdır. Yi-Kang’tan sonra dünyaya gelmesine karşın yasal bir eşten dünyaya geldiği için evin ilk 'haklı oğul'dur. Zarif bir görünüme, konuşma tarzına ve kişiliğe sahiptir. Oldukça zeki birisidir ve herkesin aksine o, abisine karşı saygılı davranmaktadır.


Kaynakları: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…