Lee Seung-Gi ve Suzy'in Yer Aldığı "Vagabond" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 31-12-2018, 21:11

SBS’in "Vagabond" adlı yeni dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.

31 Aralık'ta gerçekleştirilen '2018 SBS Drama Ödülleri' ödül töreninde "Vagabond" dizisinin ilk tanıtım videosu yayımlandı.

Dizi, gizemli bir uçak kazası soruşturmasına karışan ve daha sonra ülkede yapılan yolsuzluklar hakkında bilgi toplamaya başlayan sıradan bir adamın (Lee Seung-Gi) etrafında dönmektedir. Lee Seung-Gi dizide bir dublör olan Cha Gun karakterini canlandırmaktadır. Suzy dizide Ulusal İstihbarat Servisi'nin bir ajanı olan Go Hae-Ri karakterini canlandırmaktadır.

Suzy ve Lee Seung-Gi, daha önce, 2013 yapımı "Gu Family Book" dizisinde birlikte rol almıştı.

Yayımlanan fragmanda, dizinin Fas’ta geçen bölümlerinden sahneler yer almaktadır. Dizinin Fas’taki çekimleri geçtiğimiz Ekim ayında başlayıp Kasım ayında son buldu.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Romantic Doctor, Teacher Kim", "Mrs. Cop" serisi, "You're All Surrounded" ve "Giant" dizilerinin yönetmeni Yu In-Sik oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Monster", "Empress Ki" ve "Giant" dizilerini birlikte kaleme alan Jang Young-Cheol ve Jung Kyung-Soon yapmaktadır. Yönetmen Yu In-Sik ve her iki senarist daha önce "Incarnation of Money", "History of the Salaryman" ve "Giant" dizilerinde beraber çalışmıştı. Ayrıca oyuncu Lee Seung-Gi ve yönetmen Yu In-Sik "You're All Surrounded" dizisinde beraber çalışmıştı. Dizinin yapımcılığını ise Celltrion Entertainment üstlenmektedir.

Ayrıca dizinin uluslararası dağıtımından sorumlu olan Sony Pictures, diziyi aynı anda Kore, ABD ve Japonya’da yayımlanmayı hedefliyor.

Dizinin ilk bölümünün 2019 yılının Mayıs ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)