"The Crowned Clown" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı + Jang Hyuk Dizide Konuk Oyuncu Olarak Yer Alacak

tvN’in "The Crowned Clown" adlı yeni dizisinin altıncı fragmanı yayımlandı. Ayrıca oyuncu Jang Hyuk'un dizide konuk oyuncu olarak yer alacağı açıklandı.

Dizi, Joseon hanedanlığı döneminde geçmektedir. Kral Lee Hun (Yeo Jin-Goo), kendisine karşı olan ayaklanmalar ve güç mücadeleleri ile savaşmaktadır. Kendisine karşı düzenlenecek suikast girişimlerini önlemek amacıyla bazı zamanlar yerine geçmesi için kendisine benzeyen birisinin bulunmasını emreder. Ardından, krala tıpa tıp benzeyen Ha-Sun (Yeo Jin-Goo) adında bir soytarı bulunur. Kralın yerine tahtta oturmak zorunda kalan sahte kral, bu süre zarfında, Kraliçe Yoo So-Woon’a (Lee Se-Young) âşık olur.

Jang Hyuk, 1. bölümde konuk oyuncu olarak gözükecek ve dizide Lee Hun’un (Yeo Jin-Goo) babasını canlandıracak. Jang Hyuk daha önce dizinin yönetmeni Kim Hee-Won ile "Money Flower" dizisinde beraber çalışmıştı. Yukarıda, Jang Hyuk’un diziden iki farklı görüntüsü yer almaktadır.

"The Crowned Clown", başrollerinde Lee Byung-Hun, Han Hyo-Joo ve Ryoo Seung-Ryong’un rol aldığı, 2012 yapımı, ödüllü film, "Masquerade"den uyarlamadır. Dizi, bir uyarlama olsa da senaryoda önemli değişiklikler olacağı bildirildi.

Dizisinin ana kadrosunda Yeo Jin-Goo, Lee Se-Young, Kim Sang-Kyung, Kwon Hae-Hyo ve Jang Gwang yer almaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Money Flower", "Golden Pouch", "Glamorous Temptation" ve "Warm and Cozy" dizilerinde çalışmış olan Kim Hee-Won oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 7 Ocak 2019 tarihinde yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)