Kim Dong-Wook Yeni Bir Dizide Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     4-01-2019, 15:26

Oyuncu Kim Dong-Wook MBC’nin "Special Labor Inspector Jo Jang-Poong" adlı yeni dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracak.

Dizi, adaletsizliğe göz yummadığı için birçok işten atılan Jo Jin-Gab’ın etrafında dönmektedir. Jin-Gab, artık kovulma ihtimali olmadığını düşündüğü için kamu personeli sınavına girer ve memur olarak çalışmaya başlar. Adaletsizliğin olmadığı bir ortamda huzurlu bir şekilde çalışırken İstihdam ve Çalışma Bakanlığı’na müfettiş olarak atanır. Burada, gücünü haksız yere kullanan birçok insanla karşılaşır ve adaletsizliğe dayanamayan Jin-Gab huzurlu günlerini tekrar geride bırakır.

Kim Dong-Wook dizide eski bir judocu olan Jo Jin-Gab karakterini canlandıracak. Bir judo müsabakasında yolsuzlukla karşılaşır ve buna karşı çıkar. Bu yüzden judo lisansı elinden alınır. Bunun üzerine bir okulda beden öğretmeni olarak çalışmaya başlar. Ancak burada da yaşanan bir adaletsizlik yüzünden okulun başkanı ile çatışır ve bir kez daha işinden olur. Artık kovulma endişesi olmadan çalışmak için kamu personeli sınavına girer ve sınavı kazanır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Ruler: Master of the Mask" dizisinin yönetmeni Park Won-Gook oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Angry Mom" dizisini kaleme alan Kim Ban-Di yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın ilkbahar mevsiminde yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…