Jo Jung-Suk, Han Ye-Ri ve Yoon Si-Yoon’un Yeni Bir Dizide Rol Alacakları Kesinleşti

Jo Jung-Suk, Han Ye-Ri ve Yoon Si-Yoon "Mung Bean Flower" ("Ugeumchi") dizisinde beraber rol alacak.

Dizi, 1894-1895 tarihleri arasında gerçekleşen Donghak Köylü Devrimi’ni konu almaktadır. Bu isyan sırasında anneleri ayrı babaları bir olan iki erkek kardeş karşı taraflarda yer alır.

Jo Jung-Suk dizide önemli bir ailenin ilk oğlu olan Baek Yi-Kang karakterini canlandıracak. Babası zengin bir yerel devlet memuru olarak tanınmaktadır. Ancak annesi, babasının kölesiydi ve evlilik dışı olarak dünyaya geldi. Annesinin sosyal sınıfı düşük olduğu için herkes ona tepeden bakmaktadır. Keskin bir bakışa, soğuk bir gülümsemeye ve sert bir konuşma tarzına sahiptir.

Han Ye-Ri dizide bir tüccar olan Song Ja-In karakterini canlandıracak. Büyük bir seyyar satıcı grubu liderinin tek çocuğudur. Mal sattığı ve aynı zamanda bir han olarak kullandığı 'Jeonjoo Yeokak' adlı bir dükkân işletmektedir. Oldukça cesur, karizmatik ve baskı altında olduğu zamanlarda dahi soğukkanlılığını koruyan birisidir. Onun hayali Joseon'un en iyi tüccarı olmaktır.

 Yoon Si-Yoon dizide Baek Yi-Kang’ın (Jo Jung-Suk) üvey erkek kardeşi olan Baek Yi-Hyun karakterini canlandıracak. Yi-Kang ile babaları aynı ama anneleri farklıdır. Yi-Kang’tan sonra dünyaya gelmesine karşın yasal bir eşten dünyaya geldiği için evin ilk 'haklı oğul'dur.  Zarif bir görünüme, konuşma tarzına ve kişiliğe sahiptir. Oldukça zeki birisidir ve herkesin aksine o, abisine karşı saygılı davranmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunun "Oh, The Mysterious", "Six Flying Dragons" ve "Three Days" dizilerini yöneten Shin Kyung-Soo oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Jeong Do Jeon" ve "Assembly" dizilerini kaleme alan Jung Hyun-Min yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 2019 yılının ilk yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)