"Eulachacha Waikiki 2" Dizisinin Ana Kadrosu Kesinleşti

Kim Sun-Ho, Shin Hyun-Soo, Mun Ka-Young, Ahn So-Hee ve Kim Ye-Won "Eulachacha Waikiki" dizisinin 2. sezonunda başrol karakterleri canlandıracak.

Geçtiğimiz günlerde, Lee Yi-Kyung’un dizide ilk sezonda olduğu gibi Lee Jun-Ki karakterini canlandırmaya devam edeceği doğrulanmıştı. Lee Yi-Kyung’un dışında dizinin ilk sezonunda yer alan başrol oyuncuları 2. sezonunda yer almayacak.

İlgili Haber: Lee Yi-Kyung’un "Eulachacha Waikiki" Dizisinin 2. Sezonunda Rol Alacağı Kesinleşti

"Eulachacha Waikiki 2", bir grup gencin arkadaşlıklarını, aşklarını ve hayallerini konu alacak.

Lee Yi-Kyung dizide popüler olmayan bir oyuncu olan Lee Jun-Ki karakterini canlandırmaya devam edecek. 'Waikiki' konuk evini işletmektedir. Ancak konuk evi yine iflasın eşiğine gelmiştir. Konuk evini iflastan kurtarmak ve tekrar canlandırabilmek amacıyla konuk evine yatırım yapmaları için liseden iki arkadaşını ikna eder.

Kim Sun-Ho dizide Lee Jun-Ki’nin (Lee Yi-Kyung) liseden arkadaşı olan Cha Woo-Sik karakterini canlandıracak. Eskiden tanınmamış bir idoldü ve şimdi hayali bir şarkıcı olmaktadır. Oldukça titiz bir karaktere sahiptir. Bütün parasını Jun-Ki’i yüzünden 'Waikiki' konuk evine yatırır ve buraya taşınır.

Shin Hyun-Soo dizide Lee Jun-Ki’nin (Lee Yi-Kyung) liseden arkadaşı olan Kook Ki-Bong karakterini canlandıracak. Eskiden umut vaat eden bir beyzbol oyuncusuydu. Ancak şimdilerde, küçük liglerde oynamaktadır. Bütün parasını Jun-Ki’i yüzünden 'Waikiki' konuk evine yatırır ve buraya taşınır.

Mun Ka-Young dizide lise yıllarında oldukça popüler bir öğrenci olan Han Soo-Yeon karakterini canlandıracak. Düğün gününde talihsiz bir olay yaşar ve Lee Jun-Ki’nin (Lee Yi-Kyung) arabasına binerek oradan uzaklaşır. Bu olayın ardından 'Waikiki' konuk evinde yaşamaya başlar.

Ahn So-Hee dizide Lee Jun-Ki’nin (Lee Yi-Kyung) üniversitedeki Tiyatro ve Sinema Bölümünden sınıf arkadaşı olan Kim Jung-Eun karakterini canlandıracak. 'Waikiki' konuk evinin yeni sakinlerinden biri olur.

Kim Ye-Won dizide Cha Woo-Sik’in (Kim Sun-Ho) ablası olan Cha Yoo-Ri karakterini canlandıracak. Onun hayali iyi bir şef olabilmektir. Bu hayalini gerçekleştirmeye bir adım olsa dahi yaklaşmak için 'Waikiki' konuk evinin mutfağından sorumlu olmaya karar verir. Bu yüzden, 'Waikiki' konuk evine taşınır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Giant", "Midas", "Man X Man", "Remember" ve "Birth of a Beauty", "Eulachacha Waikiki" dizilerini yöneten Lee Chang-Min oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Eulachacha Waikiki" dizisini birlikte kaleme alan Kim Ki-Ho ve Song Ji-Eun yapmaktadır. Ayrıca Senarist Kim Ki-Ho "Modern Farmer" dizisini de kaleme almıştır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın ilk yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2), (3)