Hong Jong-Hyun ve Ki Tae-Young "My Prettiest Daughter In The World" Dizisinin Kadrosuna Katıldı

  Rüzgar Esintisi   |     21-01-2019, 16:34

Hong Jong-Hyun ve Ki Tae-Young, KBS2’nun "My Prettiest Daughter In The World" adlı yeni haftasonu dizisinde Kim So-Yeon, Yoo-Sun ve Kim Ha-Kyung’a eşlik edecek.

Dizi, günümüzün anne-kız ilişkisindeki sevgi ve nefreti konu almaktadır. Park Sun-Ja üç kız annesidir. Küçük bir çorba restoranı işletmektedir. Üç kızını da tek başına kendisi büyütmüş onların hem annesi hem de babası olmuştur.

Hong Jong-Hyun dizide büyük bir şirketin pazarlama bölümünde çalışan Han Tae-Joo karakterini canlandıracak. Çalıştığı şirketin sahibinin en küçük oğludur. Ayrıcalıklı durumuna rağmen, o kadar çok çalışmaktadır ki sanki şirketin varislerinden biri değil de elindeki işinden başka bir geliri olmayan sıradan bir çalışan gibidir.

Ki Tae-Young dizide babasından devraldığı bir yayıncılık şirketinin müdürü ve baş editörü olan Kim Woo-Jin karakterini canlandıracak. Küçük yaşından itibaren okumak için yurt dışında yaşamıştır. Bu yüzden, her zaman yalnız bir hayatı olmuştur.

Yoo-Sun dizide Park Sun-Ja’nın en büyük kızı olan Kang Mi-Sun karakterini canlandıracak. Evlidir ve bir kızı vardır. Çalışıp ailesine bakmakla meşguldür.

Kim So-Yeon dizide Park Sun-Ja’nın ortanca kızı olan Kang Mi-Ri karakterini canlandıracak. Annesine düşkün birisidir. Kendine güvenen iyi bir kariyer kadınıdır. İş arkadaşı Tae-Joo (Hong Jong-Hyun) ile romantik bir ilişki içerisine girer.

Kim Ha-Kyung dizide Park Sun-Ja’nın en küçük kızı olan Kang Mi-Hye karakterini canlandıracak. Eskiden umut vaat eden bir roman yazarıydı. Ancak şimdilerde annesinin restoranında ona yardım etmektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Miss Mamma Mia" ve "The Thorn Birds" dizilerinin yönetmeni Kim Jong-Chang oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "My Heart Twinkle Twinkle" ve "Father, I'll Take Care of You" dizilerini kaleme alan Jo Jung-Sun yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün Mart ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…