Mother of Mine

Puanı: 3,7/5  Oy Sayısı: 35
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Mother of Mine | My Prettiest Daughter In The World | 세상에서 제일 예쁜 내 딸
Tür: Dram, Romantik, Aile
Yönetmen: Kim Jong-Chang
Senarist: Jo Jung-Sun
Yapımcı: -
Yayıncı: KBS2
imdb: 7.3
Bölüm Sayısı: 108
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2019
Yayın Tarihi: 23 Mart 2019 – 22 Eylül 2019
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar – 19:55 (günde iki bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Park Sun-Ja
Kang Mi-Ri
Han Tae-Joo

Diğer Oyuncuları:

Yoo-Sun / Kang Mi-Sun
Kim Ha-Kyung / Kang Mi-Hye
Ki Tae-Young / Kim Woo-Jin
Choi Myoung-Gil / Jeon In-Sook
Park Geun-Soo / Park Young-Dal
Nam Tae-Boo / Bang Jae-Beom
Myung Gye-Nam / Han Jong-Soo
Joo Hyun / Jung Dae-Cheol
Park Jung-Soo / Ha Mi-Ok
Lee Won-Jae / Jung Jin-Soo
Joo Ye-Rim / Jung Da-Bin
Han Ki-Woong / Peter Park
Kim Wang-Geun / Kim Seung-Chul
Jo Young-Hoon / Müdür Yardımcısı Park
Lee Tae-Yeon / Lee Min-Joo
Jo Joo-Won / Park Ji-Soo
Kim Yeo-Jin / Jo Min-Hye
Chun In-Seo / Lee Hyo-Jung
Kang Sung-Yeon / Na Hye-Mi
Lee Ro-Woon / Han Tae-Ho
Han Da-Sol / Jung So-Hee


Konusu:

Dizi, günümüzün anne-kız ilişkisindeki sevgi ve nefreti konu almaktadır. Park Sun-Ja (Kim Hae-Sook) üç kız annesidir. Küçük bir çorba restoranı işletmektedir. Üç kızını da tek başına kendisi büyütmüş onların hem annesi hem de babası olmuştur.


Karakterleri:

Kim So-Yeon dizide Park Sun-Ja’nın (Kim Hae-Sook) ortanca kızı olan Kang Mi-Ri karakterini canlandırmaktadır. Annesine düşkün birisidir. Kendine güvenen iyi bir kariyer kadınıdır. İş arkadaşı Tae-Joo (Hong Jong-Hyun) ile romantik bir ilişki içerisine girer.

Hong Jong-Hyun dizide büyük bir şirketin pazarlama bölümünde çalışan Han Tae-Joo karakterini canlandırmaktadır. Çalıştığı şirketin sahibinin en küçük oğludur. Ayrıcalıklı durumuna rağmen, o kadar çok çalışmaktadır ki sanki şirketin varislerinden biri değil de elindeki işinden başka bir geliri olmayan sıradan bir çalışan gibidir.

Yoo-Sun dizide Park Sun-Ja’nın (Kim Hae-Sook) en büyük kızı olan Kang Mi-Sun karakterini canlandırmaktadır. Evlidir ve bir kızı vardır. Çalışıp ailesine bakmakla meşguldür.

Kim Ha-Kyung dizide Park Sun-Ja’nın (Kim Hae-Sook) en küçük kızı olan Kang Mi-Hye karakterini canlandırmaktadır. Eskiden umut vaat eden bir roman yazarıydı. Ancak şimdilerde annesinin restoranında ona yardım etmektedir.

Ki Tae-Young dizide babasından devraldığı bir yayıncılık şirketinin müdürü ve baş editörü olan Kim Woo-Jin karakterini canlandırmaktadır. Küçük yaşından itibaren okumak için yurt dışında yaşamıştır. Bu yüzden, her zaman yalnız bir hayatı olmuştur.


Not: KBS2’nun Cumartesi & Pazar  dizi kuşağında bu diziden önce "My Only One" ve bu diziden sonra "Beautiful Love, Wonderful Life" yayımlanmıştır.


Ödülleri:

2019 Kore Drama Ödülleri: En İyi Senaryo Ödülü (Jo Jung-Sun)

 

Resmi Web Sitesi: program.kbs.co.kr/2tv/drama/motherofmine

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Kaynakları: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…