Kim Jae-Wook ve Park Min-Young Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

Kim Jae-Wook "Her Private Life" adlı yeni bir dizide erkek başrol karakteri canlandırabilir.

Kim Jae-Wook’un ajansı, Soop Entertainment, oyuncunun "Her Private Life" dizisinden teklif aldığını ve olumlu bir şekilde incelediğini bildirdi.

"Her Private Life", bir idol fangirl ve bu fangirl'e âşık olan iki adam adamın etrafında dönecek. Ayrıca dizi, Kim Sung-Yeon tarafından kaleme alınan "Noona Fan Dot Com" adlı bir webtoondan uyarlama olacak.

Kim Jae-Wook eğer teklifi kabul ederse dizide bir sanat müzesinin yeni müdürü olan Ryan Gold karakterini canlandıracak. Küstah birisidir.

Geçtiğimiz Aralık ayında, Park Min-Young’a dizide kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü doğrulanmıştı.

İlgili Haber: Park Min-Young Romantik-Komedi Türündeki Yeni Bir Dizide Rol Alabilir

Park Min-Young eğer teklifi kabul ederse Sung Duk-Mi karakterini canlandırcak. Duk-Mi, bir idolün yaklaşık 20 yıldır büyük bir hayranıdır. Bir idol hayranı olduğunu gizleyen Duk-Mi, bir sanat müzesinin kıdemli idarecisidir. Fanı olduğu idolün fan sitesi üzerinden, gerçek kimliğini bilmeden çalıştığı müzenin yeni müdürü Ryan Gold ile konuşmaya başlar. Zaman geçtikçe Ryan Gold, Duk-Mi'ne aşık olur.

Kaynak: (1), (2), (3)