Byun Yo-Han Uzay Konulu Yeni Bir Dizide Rol Alacak

Byun Yo-Han, "City of Stars" dizisinde yer alacak.

23 Ocak’ta, oyuncunun ajansı, Saram Entertainment, Byun Yo-Han "City of Stars" dizisinde rol alacağını doğruladı.

Dizi, uzaya gitmek isteyen bir grup insanın hayallerini ve aşklarını konu alacak. Ayrıca dizide uzay teknolojisinin özelliklerine yer verilecek.

Byun Yo-Han dizide uçak bakım teknisyeni olan Yoo Dong-Ha karakterini canlandıracak. Geçmişte, Hava Kuvvetleri'nin bir üyesiydi. Ancak bir kaza meydana gelir ve o zamandan bu yana klostrofobi (kapalı yerde kalma korkusu) oluşur. Daha sonra potansiyel astronotlar için bir eğitim projesinde aday olarak seçilir. Astronot olabilmesi için bir dizi eleme turundan geçmesi ve klostrofobisi ile yüzleşmesi gerekmektedir.

Dizide rol alması için 2016 yılının sonlarında Hyun Bin’e teklif götürülmüştü. Ancak oyuncu bu teklifi reddetti.

İlgili Haber: Hyun Bin’e Yeni Bir Diziden Teklif Götürüldü

Dizinin yönetmen koltuğunda ünlü film yönetmeni Jang Jin oturmaktadır. Ayrıca dizi, Hong Kong'daki bir şirketten 10 milyon dolarlık bir yatırım aldı. Bunun yanı sıra 30’dan fazla ülke ile ön satış anlaşmaları yapıldı.

Dizinin çekimlerine Mart ayında başlanması ve dizinin ilk bölümünün bu yılın ikinci yarısında yayımlanması planlanılıyor. Dizi yayımlanmaya başlamadan önce tüm çekimleri ve yapımı bitirilecek. Ayrıca dizinin hangi yayın kanalı aracılığı yayımlanacağı henüz kararlaştırılmadı.

Kaynak: (1), (2)