Son Ji-Hyun "When the Devil Calls Your Name" Dizisinde Jung Kyoung-Ho’ya Eşlik Edecek

Eski '4Minute' grubundan Son Ji-Hyun (eski adı Nam Ji-Hyun), "When the Devil Calls Your Name" dizisinde rol alacak.

28 Ocak’ta, Son Ji-Hyun’un ajansı, Artist Company, oyuncunun dizide rol alacağını doğruladı.

Dizi, ruhunu şeytana satan ünlü bir bestecinin (Jung Kyoung-Ho) etrafında dönecek. Kariyerinde ve hayatında başarılı olabilmek için 10 yıl önce ruhunu şeytana satar. Şeytan ile yaptığı sözleşmenin bitmesine birkaç gün kala, kariyerindeki ve hayatındaki başarısını, bir kızın yeteneğini çalarak elde ettiği öğrenir. Hem kendi hayatı hem de hayatını çaldığı kız için şeytanla mücadele etmeye başlar.

Son Ji-Hyun’un dizide hangi karakteri canlandıracağı konusunda net bir açıklama yapılmamıştır. Ancak bir kaynakta, Ha Lip’in (Jung Kyoung-Ho) en yakın arkadaşı olan Lee Dong-Hee karakterini canlandıracağı, başka bir kaynakta ise Son Ji-Hyun’un dizide kadın başrol karakter olan Lee Yi-Kyeong’u canlandıracağı açıklanmıştır.

Ayrıca dizinin ana kadrosunda yer alması için Lee Seol, Park Sung-Woong ve Lee El teklif götürüldüğü açıklanmıştı.

Lee Seol eğer teklifi kabul ederse dizide tanınmamış bir şarkıcı olan Lee Yi-Kyeong karakterini canlandıracak. Kötü bir aileye sahip olduğu için 18 yaşında hapishaneye girer ve zor bir hayatı olur. İyi kalpli birisidir ve dürüst bir kişiliğe sahiptir. Yetenekli bir şarkıcı olma hayallerinin peşinden koşarken kahramanı ile karşılaşır ve ona âşık olur. Ancak aralarında oluşan bu romantik ilişki oldukça tehlikelidir.

Park Sung-Woong eğer teklifi kabul ederse dizide bir top star olan Mo Tae-Kang karakterini canlandıracak. Ha Lip (Jung Kyoung-Ho) ile bir çatışma içerisindedir.

Lee El eğer teklifi kabul ederse dizide Soul Entertainment adlı bir eğlence ajansının CEO’su olan Ji Seo-Yeong karakterini canlandıracak. Bir kariyer kadınıdır ve Ha Lip (Jung Kyoung-Ho) onun ajansına bağlıdır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Circle" dizisinin yönetmeni Min Jin-Ki oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Come Back Mister" dizisini kaleme alan No Hye-Yeong yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın ilk yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2), (3)