Ji Hyun-Woo ve Park Han-Byul’un Yer Aldığı "Love in Sadness" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     9-02-2019, 14:31

Ana kadrosunda Ji Hyun-Woo, Park Han-Byul, Ryu Soo-Young ve Wang Bit-Na’nın yer aldığı "Love in Sadness" dizisinin üçüncü fragmanı yayımlandı.

Dizi, kocasından şiddet gören bir kadının (Park Han-Byul) kaçış hikâyesini ve bu kaçış mücadelesi sırasında başka birisine (Ji Hyun-Woo) âşık olmasını konu almaktadır.

Ji Hyun-Woo dizide bir plastik cerrah olan Seo Jung-Won karakterini, Park Han-Byul dizide bir sanatçı olan Yoon Ma-Ri karakterini, Ryu Soo-Young dizide Yoon Ma-Ri’nin (Park Han-Byul) kocası olan Kang In-Wook karakterini ve Wang Bit-Na dizide uzun zamandır Seo Jung-Won’u (Ji Hyun-Woo) tek taraflı seven Joo Hae-Ra karakterini canlandırmaktadır.

Dizi, 1999 yapımı Japon dizisi "Beautiful Person"dan uyarlamadır.

Dizinin ilk bölümünün 23 Şubat’ta yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…