Park Hae-Jin Romantik-Komedi Türündeki Yeni Bir Dizide Rol Alacak

Park Hae-Jin "Secret" adlı yeni bir dizide erkek başrol karakteri canlandıracak.

15 Şubat’ta, Park Hae-Jin’in ajansı, Mountain Movement, söz konusu dizide rol alacağını doğruladı. Ayrıca oyuncunun çıkışını yaptığından bu yana yer aldığı ilk romantik-komedi türündeki dizi olacağını bildirdi.

"Secret", yaşadıkları kötü olayların hatıralarından dolayı kalplerinde izler taşıyan ve gerçekçi arzuları olan bir grup insanın etrafında dönmektedir. Bu insanların yaralı kalpleri yavaş yavaş iyileşirken kendilerinin yanı sıra başkalarını sevmeyi ve gerçek mutluluğun anlamını öğrenirler.

Park Hae-Jin dizide insanları kurtarmak için genellikle helikopter kullanan 119 özel kurtarma ekibinin bir üyesi olan Kang San-Hyeok karakterini canlandıracak. Yakışıklı olduğu kadar oldukça zeki ve hırslı birisidir. Para ve onur söz konusunda olduğunda oldukça tutkuludur. Ancak çocukluğunu hatırlamamaktadır.

Park Hae-Jin, geçtiğimiz sene Kasım ayında, 119 Kurtarma Merkezi’nde, onursal itfaiyeci olarak seçilmişti.

Bu arada, Park Hae-Jin çekimleri yarıda kalan ve iptal edilen "Four Men" dizisinden ayrılma kararı almıştı. "Four Men" dizisinin yapım ekibinde yaşanan sorunlardan dolayı bir türlü dizinin çekimleri tamamlanmamıştı. Bundan dolayı oyuncu izleyicisinden uzun süre ayrı kalmıştı.

İlgili Haber: Park Hae-Jin’in "Four Men" Dizisinin Çekimlerine Katılmadığı Açıklandı

Ayrıca geçtiğimiz günlerde, Jo Bo-Ah’a dizide kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklanmıştı. Jo Bo-Ah eğer teklifi kabul ederse dizide bir doktoru canlandıracak.

Dizinin yayın tarihi ve hangi kanal aracılığı ile yayımlanacağı henüz belirlenmedi.

Kaynak: (1), (2), (3), (4)