Kang Ha-Neul ve Gong Hyo-Jin Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

Mayıs ayında askerden terhis olacak olan Kang Ha-Neul’a KBS’in "When the Camellia Blooms" dizisinde erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldü.

18 Şubat’ta, Kang Ha-Neul’un ajansı, SEM Company, söz konusu diziden teklif aldıklarını doğruladı ve oyuncunun şuanda teklifi incelediğini, hiçbir şeyin kesinleşmediğini bildirdi.

Romantik-komedi-gerilim türündeki "When the Camellia Blooms", iyi bir adam, kötü bir adam ve ucuz bir adam ile karşılaşmasının ardından hayatı altüst olan Dong-Baek’in etrafında dönecek. Dizinin senaristliğini "Fight for My Way" dizisini kaleme Im Sang-Choon yapmaktadır ve dizinin yönetmen koltuğunda "Are You Human?", "Uncontrollably Fond", "Don't Look Back : The Legend of Orpheus" (bilinen adı ile "Shark") ve "Bridal Mask" dizilerinin yönetmeni Cha Young-Hoon oturmaktadır. Ayrıca Senarist Im Sang-Choon ve Yönetmen Cha Young-Hoon "Becky's Back" mini dizisinde beraber çalışmışlardı.

Geçtiğimiz yılın Eylül ayında, Gong Hyo-Jin’e dizide kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürülmüştü. Gong Hyo-Jin eğer teklifi kabul ederse dizide adı 'Kamelya' anlamına gelen Dong-Baek karakterini canlandıracak. Yetim ve bekâr bir annedir. 'Camellia' adında bir bar işletmektedir. Kang Ha-Neul eğer teklifi kabul ederse dizide bir polis memuru olan Yong-Shik karakterini canlandıracak. Basit bir kırsal kesim adamıdır. Dürüst ve toy birisidir. O, Dong-Baek’e âşıktır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın ikinci yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)