Lim Soo-Jung’un "www" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

Lim Soo-Jung, tvN’in "www" adlı yeni dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracak.

18 Şubat’ta, Lim Soo-Jung’un ajansı, King Kong by Starship, Lim Soo-Jung’un söz konusu dizide kadın başrol karakteri canlandıracağını doğruladı.

Böylece Lim Soo-Jung iki yılın ardından dizilere geri dönmüş olacak.

Dizi, cinsiyet ayrımcılığı ile mücadele ederek başarılı bir iş hayatına sahip olmaya çalışan ve bu yüzden bir eş veya bir anne olmaktan vazgeçen kadınlara odaklanmaktadır.

Lim Soo-Jung  dizide IT endüstrisinde çalışan Bae Ta-Mi karakterini canlandıracak. 30’lu yaşların sonundadır ve sektördeki en büyük portal sitesinin yöneticiliğini yapmaktadır. Kazanmayı sevmektedir. Kazanmak konusunda her zaman kendisine güvenmektedir. Rekabetçi bir kişiliğe sahiptir. Bu yüzden söz konusu kazanmak olduğunda küçük hileler yapmayı sever. Ancak bunu yaparken bile ahlaki pusulasını kaybetmemiştir. Bu yüzden başarılı bir iş kadınıdır. Bir gün, başarıya ulaşmak için kullandığı yöntemleri ve kişisel hayatında yaptığı fedakârlıkların, iyi bir yaşam biçimi olup olmadığını sorgulamaya başlar.

Bu arada, geçtiğimiz yılın Aralık ayında, dizide erkek başrol karakteri canlandırması için Jang Ki-Yong’a teklif götürülmüştü. Oyuncunun bu teklifi kabul edip etmediği açıklanmadı.

İlgili Haber: Jang Ki-Yong ve Lim Soo-Jung Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

Dizinin yönetmen koltuğunda "Mr. Sunshine" dizisinin asistan yönetmeni Jung Ji-Hyun oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ünlü senarist Kim Eun-Sook’un asistan senaristi Kwon Eun-Sol yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın ilk yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2), (3)