Park Eun-Bin, Seo Ji-Hoon ve Yook Sung-Jae Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

Park Eun-Bin, Seo Ji-Hoon ve BTOB grubundan Yook Sung-Jae, tvN’in "Man Who Bakes Bread" adlı yeni dizisinde başrolleri paylaşabilir.

Bir webtoondan uyarlama olan dram-romantik-fantastik türündeki dizi, insana dönüşebilen bir kedi ve onun sahibi etrafında dönmektedir.

Geçtiğimiz yılın Aralık ayında, erkek başrol karakteri canlandırması için Yook Sung-Jae’ye teklif götürüldüğü açıklanmıştı. Yook Sung-Jae eğer teklifi kabul ederse dizide insana dönüşebilen bir kedi olan Hong-Jo karakterini canlandıracak. 

İlgili Haber: Yook Sung-Jae Yeni Bir Dizide Erkek Başrol Karakteri Canlandırabilir

21 Şubat’ta, Park Eun-Bin’un ajansı ve Seo Ji-Hoon’un ajansı, söz konusu dizide rol alması için oyuncusunun teklif aldığını doğruladı.

Park Eun-Bin eğer teklifi kabul ederse dizide Hong-Jo’nun sahibi olan Kim Sol-Ah karakterini canlandıracak. 20’lilerinde olan genç bir kızdır. Bir gün, bir kedi olduğunu sandığı Hong-Jo’yu evine getirir. Ancak hiç beklemediği bir durum ile karşılaşır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "100 Days My Prince" dizisinin yönetmeni Lee Jong-Jae oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Marriage Not Dating" ve "Introvert Boss" dizilerini kaleme alan Joo Hwa-Mi yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 2019 yılının ilk yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)