Park Eun-Bin, Seo Ji-Hoon ve Yook Sung-Jae Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     21-02-2019, 13:43

Park Eun-Bin, Seo Ji-Hoon ve BTOB grubundan Yook Sung-Jae, tvN’in "Man Who Bakes Bread" adlı yeni dizisinde başrolleri paylaşabilir.

Bir webtoondan uyarlama olan dram-romantik-fantastik türündeki dizi, insana dönüşebilen bir kedi ve onun sahibi etrafında dönmektedir.

Geçtiğimiz yılın Aralık ayında, erkek başrol karakteri canlandırması için Yook Sung-Jae’ye teklif götürüldüğü açıklanmıştı. Yook Sung-Jae eğer teklifi kabul ederse dizide insana dönüşebilen bir kedi olan Hong-Jo karakterini canlandıracak. 

İlgili Haber: Yook Sung-Jae Yeni Bir Dizide Erkek Başrol Karakteri Canlandırabilir

21 Şubat’ta, Park Eun-Bin’un ajansı ve Seo Ji-Hoon’un ajansı, söz konusu dizide rol alması için oyuncusunun teklif aldığını doğruladı.

Park Eun-Bin eğer teklifi kabul ederse dizide Hong-Jo’nun sahibi olan Kim Sol-Ah karakterini canlandıracak. 20’lilerinde olan genç bir kızdır. Bir gün, bir kedi olduğunu sandığı Hong-Jo’yu evine getirir. Ancak hiç beklemediği bir durum ile karşılaşır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "100 Days My Prince" dizisinin yönetmeni Lee Jong-Jae oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Marriage Not Dating" ve "Introvert Boss" dizilerini kaleme alan Joo Hwa-Mi yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 2019 yılının ilk yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…