Nam Joo-Hyuk "Nurse Teacher An Eun-Young" Dizisinde Jung Yu-Mi’ye Eşlik Edebilir

Nam Joo-Hyuk, Netflix’in "Nurse Teacher An Eun-Young" adlı yeni dizisinde erkek başrol karakteri canlandırabilir.

6 Mart’ta, bir medya kuruluşu olan Ilgan Sports, Nam Joo-Hyuk’a söz konusu dizide yer alması için teklif götürüldüğünü açıkladı.

Bir romandan uyarlama olan dizi, hayaletleri görebilen An Eun-Young’ın (Jung Yu-Mi) etrafında dönmektedir. An Eun-Young’ın öğretmenlik yaptığı okulda gizemli bir olay gerçekleşir. Okuldaki başka bir öğretmenin yardımı ile bu olaydaki kötü hayaletleri yok etmeye çalışır.

Nam Joo-Hyuk eğer teklifi kabul ederse dizide bir öğretmen olan Hong In-Pyo karakterini canlandıracak. Büyükbabasının kurduğu lisede öğretmenlik yapmaktadır. Son derece korumacı birisidir ve küçükken geçirdiği bir kazadan dolayı belirgin bir şekilde aksayarak yürümektedir. Sahip olduğu güçlü enerjisiyle Eun-Young’ın (Jung Yu-Mi) kötü hayaletleri yok etmesinde yardımcı olur.

Dizinin yönetmen koltuğunda "The Truth Beneath" ve "Crush and Blush" filmlerinin hem yönetmenliğini hem de senaristliğini yapan Lee Kyoung-Mi oturmaktadır. Dizinin senaristliğini orijinal webtoonu kaleme alan Jung Se-Rang yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yıl yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)