Um Tae-Goo, Cheon Ho-Jin ve Esom "Save Me" Dizisinin 2. Sezonunda Yer Alacak

Cheon Ho-Jin ve Uhm Tae-Goo ve Esom "Save Me"nin 2. Sezonunun ana kadrosunda yer alacak.

Dizi ilk sezonunun devamı niteliğinde olacak ancak dizinin ana kadrosu tamamen değişecek. Böylece dizinin 2. sezonunda izleyiciyi yeni oyuncular, yeni karakterler ve yeni bir hikaye izleyiciyi bekliyor olacak.

Dizi ilk sezonunda olduğu gibi, insanların dini duygularını sömürerek, küçük bir kasabayı kaosa sürükleyen sahte bir dini tarikatı konu alacak. Wolchoori kasabasının sular altında kalacağı açıklandıktan sonra orada mülkü olan insanlara tazminat verileceği duyrulur. Bunu duyan Kim Min-Cheol (Uhm Tae-Goo) memleketi Wolchoori’ye geri döner. Ancak burada kasabanın yerlisi olmayan birkaç insanla karşılaşır ve bir tuhaflık sezer.

Uhm Tae-Goo dizide eski bir tutuklu olan Kim Min-Cheol karakterini canlandıracak. Lise yıllarında umut vaat eden bir judo sporcusuydu. Ancak bir gün, sahip olduğu güçlü adalet duygusu yüzünden bir olaya dâhil olur ve bu yüzden hapse girer çıkar.

Cheon Ho-Jin dizide Wolchoori kasabasında dini bir tarikat kurmaya çalışan Choi Kyung-Seok karakterini canlandıracak. Yüzündeki gülümsemeyle iyi bir adama benzemektedir. Wolchoori kasabasının yabancısı olduğu için ilk başta kasaba halkı ona güvenmez. Ancak tazminat almalarında kasaba halkına yardımcı olunca onların güvenini kazanmaya başlar.

Esom dizide Kim Min-Cheol’un (Uhm Tae-Goo) kız kardeşi olan Kim Young-Sun karakterini canlandıracak. Hemşirelik okumaktadır ve yaşadığı hayatı sevmemektedir. Bu yüzden en büyük amacı, en kısa sürede Wolchoori kasabasını terk etmektir. Bir gün, bir papaz olan Sung Cheol-Woo (Kim Young-Min) ona yaklaşır.

Ayrıca dizide yer alması için Han Sun-Hwa’ya teklif götürüldüğü açıklanmıştı. Han Sun-Hwa eğer teklifi kabul ederse dizide Kim Min-Cheol’un (Uhm Tae-Goo) ilk aşkı olan Go Eun-Ah karakterini canlandıracak.

İlgili Haber: Han Sun-Hwa "Save Me" Dizisinin 2. Sezonunda Rol Alabilir

Dizinin yönetmen koltuğunda 2018 yapımı "Door Lock" filminin yönetmeni Lee Kwon oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Mayıs ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)