Kim Sun-Ho Yeni Bir Dizide Rol Alacak

Oyuncu Kim Sun-Ho, tvN’in "Catch Yoo-Ryung" adlı yeni dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracak.

2 Nisan’da, Kim Sun-Ho’un ajansı, SALT Entertainment, oyuncunun söz konusu dizide rol alacağını doğruladı.

Kim Sun-Ho dizide bir dedektif olan Go Ji-Suk karakterini canlandıracak. Üç yıl boyunca, Wangsimni Metro Polisi’nde dedektif olarak görev almıştır ve şimdi Araştırma Takımı 1’in şefliğini yapmaktadır. Polis akademisinden mezun olduktan sonra kendisinin de istediği cinayet masası bölümüne atanır. Ancak demans (bunama) teşhisi konan annesini korumak için cinayet masasından ayrılır. Kötü insanları yakalayan bir polis memuru olmak yerine prosedürleri ve düzenlemeleri uygulayan bir polis memuru olmayı tercih eder. Hayatını bu şekilde sürdürürken çok hevesli bir çaylak dedektif ile tanışır.

Kim Sun-Ho, Pazartesi & Salı günleri JTBC ekranlarında yayımlanan "Eulachacha Waikiki 2" dizisinde rol almaktadır.

Romantik-aksiyon türündeki dizi, davaları çözmekte oldukça azimli ve hevesli olan Yoo-Ryung adındaki çaylak bir dedektifin etrafında dönmektedir. Yoo-Ryung, güçlü adalet duygusu ve olağanüstü mekânsal algılama yeteneği ile aldığı davaları çözmektedir. Ancak her seferinde, acele ve ehemmiyetsizce yaptığı eylemlerden dolayı başını belaya sokmaktadır. Bir gün, davalardan kaçınmaya çalışan ve istikrar arayışında olan Go Ji-Suk (Kim Sun-Ho) adında bir adam ile tanışır ve onun ortağı olur. Ancak, Ji-Suk her zaman Yoo-Ryung’un neden olduğu sorunlardan sonra ortalığı toplar ve davaları çözmekte büyük bir rol oynar.

Geçtiğimiz aylarda, Moon Geun-Young’a dizide kadın başrol karakteri, Yoo-Ryung’u canlandırması için teklif götürüldüğü açıklanmıştı. Yoo-Ryung çaylak bir dedektiftir. Ortadan kaybolan otizmli ikiz kız kardeşini bulabilmek için Wangsimni Metro Polisi ekibine katılır. Oyuncu hâlâ teklifi değerlendirme aşamasındadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Rooftop Prince", "Ugly Alert" ve "Come Back Mister" dizilerinin yönetmeni Shin Yoon-Sub oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın ikinci yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)