Catch The Ghost

Puanı: 4,6/5  Oy Sayısı: 14
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Catch The Ghost | Catch Yoo-Ryung | 유령을 잡아라
Tür: Romantik, Aksiyon
Yönetmen: Shin Yoon-Sub
Senarist: So Won, Lee Young-Joo
Yapımcı: -
Yayıncı: tvN
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2019
Yayın Tarihi: 21 Ekim 2019
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 21:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Yoo-Ryung
Go Ji-Suk
Ha Ma-Ri


Diğer Oyuncuları:

Ki Do-Hoon / Kim Woo-Hyeok
Song Ok-Suk / Kim Hyeong-Ja
Jo Jae-Yun / Lee Man-Jin
Nam Gi-Ae / Han Ae-Sim
An Seung-Yoon / Kang Soo-Ho
Song Sang-Eun / Park Mi-Hyun
Park Ho-San
Han Ji-Sang
Park Ji-Yeon


Konusu:

Dizi, davaları çözmekte oldukça azimli ve hevesli olan Yoo-Ryung (Moon Geun-Young) adındaki çaylak bir dedektifin etrafında dönmektedir. Yoo-Ryung, güçlü adalet duygusu ve olağanüstü mekânsal algılama yeteneği ile aldığı davaları çözmektedir. Ancak her seferinde, acele ve ehemmiyetsizce yaptığı eylemlerden dolayı başını belaya sokmaktadır. Bir gün, davalardan kaçınmaya çalışan ve istikrar arayışında olan Go Ji-Suk (Kim Sun-Ho) adında bir adam ile tanışır ve onun ortağı olur. Ancak, Ji-Suk her zaman Yoo-Ryung’un neden olduğu sorunlardan sonra ortalığı toplar ve davaları çözmekte büyük bir rol oynar.


Karakterleri:

Moon Geun-Young dizide çaylak bir dedektif olan Yoo-Ryung karakterini canlandırmaktadır. Ortadan kaybolan otizmli ikiz kız kardeşini bulabilmek için Wangsimni Metro Polisi ekibine katılır.

Kim Sun-Ho dizide bir dedektif olan Go Ji-Suk karakterini canlandırmaktadır. Üç yıl boyunca, Wangsimni Metro Polisi’nde dedektif olarak görev almıştır ve şimdi Araştırma Takımı 1’in şefliğini yapmaktadır. Polis akademisinden mezun olduktan sonra kendisinin de istediği cinayet masası bölümüne atanır. Ancak demans (bunama) teşhisi konan annesini korumak için cinayet masasından ayrılır. Kötü insanları yakalayan bir polis memuru olmak yerine prosedürleri ve düzenlemeleri uygulayan bir polis memuru olmayı tercih eder. Hayatını bu şekilde sürdürürken çok hevesli bir çaylak dedektif (Moon Geun-Young) ile tanışır.


Not:

1 – tvN’in Pazartesi & Salı  dizi kuşağında bu diziden önce "The Great Show" yayımlanmaktadır.

 

Resmi Web Sitesi: program.tving.com/tvn/catch

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Fragman 5

 

Fragman 6 (UZUN)

 

Kaynakları: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…