"Partners for Justice" Dizisinin 2. Sezonunun Ana Kadrosu Kesinleşti

Jung Jae-Young, Jung Yoo-Mi, Oh Man-Seok ve No Min-Woo "Partners for Justice" dizisinin 2. sezonunda rol alacak.

İlk sezonunda olduğu gibi Jung Jae-Young, Jung Yoo-Mi ve Oh Man-Seok, "Partners for Justice 2" dizisinde aynı karakterleri canlandıracak ve "Partners for Justice 2" ilk sezonunun devamı niteliğinde olacak.

Jung Jae-Young dizide bir adli tıp doktoru olan Baek-Beom karakterini, Jung Yoo-Mi dizide çaylak biriyken işinde olgunlaşmaya başlayan Savcı Eun-Sol karakterini ve Oh Man-Seok dizide Baek-Beom ve Eun-Sol ile işbirliği yapan Savcı Do Ji-Han karakterini canlandıracak. No Min-Woo dizide ilk sezonda olmayan, bir acil durum doktoru olan Jang Cheol adlı yeni bir karakteri canlandıracak. 

"Partners for Justice 2", kadın bir savcı (Jung Yoo-Mi) ile tuhaf ama bir o kadar başarılı yöntemler kullanan bir adli tıp doktorunun (Jung Jae-Young) etrafında dönecek ve ikili cinayet davalarını çözmek için birlikte çalışamaya devam edecek. Baek-Beom’un, Oh Man-Sang'ın (Kim Do-Hyun) ölümü konusunda bazı şüpheleri vardır. Bu yüzden gerçekten ölüp ölmediğini ortaya çıkarmaya çalışır.

Dizinin ilk sezonunda birlikte çalışan Yönetmen No Do-Cheol ve Senarist Min Ji-Eun dizinin ikinci sezonunda da birlikte çalışmaya devam edecek. Ayrıca Yönetmen No Do-Cheol "Ruler: Master of the Mask" dizisinin de yönetmenliğini yapmıştır.

"Partners for Justice 2" dizisinin ilk bölümünün bu yılın Haziran ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2), (3)