Nana "Justice" Dizisinde Choi Jin-Hyuk ve Son Hyun-Joo’ya Eşlik Edebilir

'After School' grubundan Nana, KBS2’nun "Justice" adlı yeni dizisinde rol alabilir.

4 Nisan’da, hem söz konusu dizinin yapım ekibi hem de Nana’nın ajansı Pledis Entertainment'tan bir kaynak, oyuncunun diziden teklif aldığını doğruladı.

Dizi, ailesini kaybettikten sonra intikam arayışına giren Lee Tae-Kyung’un (Choi Jin-Hyuk) etrafında dönmektedir. Küçük kız kardeşinin intikamını almak için bir avukat olsa da şuana kadar tek odağı para olmuştur. Bu yüzden, aralarında zengin bir iş adamı olan Song Woo-Yong’un (Son Hyun-Joo) da bulunduğu zengin kişilerin avukatlığını üstlenmiştir. Ancak, kayıp kadın oyuncuları içeren bir davayı üstlendiğinde bu durum değişir.

Nana eğer teklifi kabul ederse dizide kaçık bir avukat olan Seo Yeon-Ah karakterini canlandıracak. Avukat bir ailenin tek kızıdır.

Nana, Cumartesi & Pazar günleri, OCN ekranlarında yayımlanan "Kill It" dizisinde kadın başrol karakteri canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "The Miracle We Met" dizisinin yönetmeni Jo Woong oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "School 2017" ve "Cheer Up!" dizilerini kaleme alan Jung Chan-Mi yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Temmuz ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)