Nana’nın "Justice" Dizisinde Choi Jin-Hyuk ve Son Hyun-Joo’ya Eşlik Edeceği Kesinleşti

'After School' grubundan Nana, KBS2’nun "Justice" adlı yeni dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracak.

Dizi, ailesini kaybettikten sonra intikam arayışına giren Lee Tae-Kyung’un (Choi Jin-Hyuk) etrafında dönmektedir. Küçük kız kardeşinin intikamını almak için bir avukat olsa da şuana kadar tek odağı para olmuştur. Bu yüzden, aralarında zengin bir iş adamı olan Song Woo-Yong’un (Son Hyun-Joo) da bulunduğu zengin kişilerin avukatlığını üstlenmiştir. Ancak, kayıp kadın oyuncuları içeren bir davayı üstlendiğinde bu durum değişir.

Nana dizide Seul Merkez Bölge Savcılığı Ofisi’nde görevli bir savcı olan Seo Yeon-A karakterini canlandıracak. Babasının izinden giderek bir savcı olmayı seçmiştir. Güçlü adalet duygusundan dolayı peşine düştüğü bir suçluyu yakalamadan peşini bırakmaz. Bu yüzden de ona 'bomba' adını takmışlardır. Kadın oyuncuların seri cinayetini ve onların ortadan kaybolmasını içeren bir davayı üstlenir. Bu dava üzerinde çalışırken eski erkek arkadaşı, Lee Tae-Kyung (Choi Jin-Hyuk) ile savcı-avukat olarak tekrar karşılaşır.

Nana, Cumartesi & Pazar günleri, OCN ekranlarında yayımlanan "Kill It" dizisinde kadın başrol karakteri canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "The Miracle We Met" dizisinin yönetmeni Jo Woong oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "School 2017" ve "Cheer Up!" dizilerini kaleme alan Jung Chan-Mi yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Temmuz ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)