"Abyss" Dizisinin Karakter Afişleri Yayımlandı
  • Maysa
  • 10-04-2019, 13:38

Başrolünü Park Bo-Young ve Ahn Hyo-Seop’un paylaştığı "Abyss" dizisinin üç karakter afişi yayımlandı.

Dizi, gizemli yuvarlak bir nesne sayesinde, ruhlarının güzelliklerine göre dış görünüşleri değişen iki insanın etrafında dönmektedir. Se-Yeon (Kim Sa-Rang) ve Cha-Min (An Se-Ha) karıştıkları bir olay sonucunda hayatlarını kaybeder. İkisi de 'Abyss' adlı gizemli yuvarlak bir nesnenin sayesinde başka bedenlerde yeniden hayata döner. Ancak Se-Yeon dillere destan bir güzelliğe sahipken sıradanlaşır (Park Bo-Young), Cha-Min hiç çekici biri değilken oldukça yakışıklı (Ahn Hyo-Seop) birisi olur. İkili katillerinin peşine düşer.

Park Bo-Young dizide başarılı bir savcı olan Ko Se-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Mükemmeliyetçi ve sert birisidir. Ölüp başka bedende tekrar hayata döndükten sonra bir hukuk firmasında avukat olarak çalışmaya başlar. Onun karakter afişinde şunlar yazmaktadır: "Abyss? Bu kristal yüzünden mi bu görünümle yeniden hayata döndüm?"  ve "%1'lik oranında bulunan bir güzelliğe sahipken sıradan bir görünümle başka bir bedende yeniden hayata döndü."

Ahn Hyo-Seop dizide Kore’nin en büyük kozmetik firmasının varisi olan Cha-Min karakterini canlandırmaktadır. Zeki birisi olduğu kadar mütevazi ve iyi bir kalbe sahip birisidir. Ancak çekici ve yakışıklı bir görünüme sahip olmadığını düşünmektedir. Ölüp başka bir bedende tekrar hayata döndükten sonra bir hukuk firmasında yönetici olarak çalışmaya başlar. Onun karakter afişinde şunlar yazmaktadır: "Affedersiniz, bu yüz… Ne zamana kadar bu görünüm geçerli olacak?"  ve "Ortalama altı bir yüze sahip olan ikinci nesil bir chaebol görsel lotoyu gözünden vurdu."

Lee Sung-Jae dizide ikiyüzlü dahi bir doktor olan Oh Young-Cheol karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinde şunlar yazmaktadır: "Kesin olan şey, yaratıcının bile benim tarafımda olmadığıdır."  ve "Tesadüfen başka bir bedende yeniden hayata dönen ikiyüzlü dahi bir doktor."

Dizinin senaristliğini "Rude Miss Young-Ae" serisinin 9. ve 10. sezonunu kaleme alan Moon Soo-Yun yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 6 Mayıs'ta yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)