Abyss

Puanı: 4,2/5  Oy Sayısı: 10
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Abyss | 어비스
Tür: Romantik, Fantastik, Hukuk
Yönetmen: Moon Soo-Yun
Senarist: -
Yapımcı: -
Yayıncı: tvN
daum: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2018 – 2019
Yayın Tarihi: 2019 yılının ilk ayları
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

savcı
 
Cha Min
(teklif aşamasında)

 

Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, güzel bir kadın (Park Bo-Young) ile çirkin bir adamın etrafında dönmektedir. Gizemli bir ekmekten (bazı kaynaklarda inci olduğu yazıyor) dolayı kadın çirkinleşirken adam yakışıklı bir görünüme sahip olur. Bu değişim, her ikisinin de hayatını değiştirir. Aynı zamanda bir savcı (bazı kaynaklarda avukat olduğu yazıyor) olan kadın bu değişiminin nedenini araştırmaya başlar. Bu süreçte, gerçek aşkı bulur.Kaynakları: (1), (2), (3), (4), , (5)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…