Abyss

Puanı: 4,3/5  Oy Sayısı: 15
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Abyss | 어비스
Tür: Romantik, Fantastik, Hukuk
Yönetmen: Yoo Je-Won
Senarist: Moon Soo-Yun
Yapımcı: -
Yayıncı: tvN
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2018 – 2019
Yayın Tarihi: 6 Mayıs 2019
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 21:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Ko Se-Yeon
Cha Min
Oh Young-Cheol
Park Dong-Cheol

 

Diğer Oyuncuları:

Han So-Hee / Jang Hee-Jin
Kwon Soo-Hyun / Seo Ji-Wook
Yun Yoo-Sun / Eom Ae-Ran
Kim Sa-Rang / Ko Se-Yeon (ölmeden önce)
An Se-Ha / Cha Min (ölmeden önce)
Lee Cheol-Min
Park Sung-Yeon
Seo In-Guk (konuk oyuncu)
Jung So-Min (konuk oyuncu)


Konusu:

Dizi, 'Abyss' adlı gizemli yuvarlak bir nesnenin sayesinde, ruhlarının güzelliklerine göre dış görünüşleri değişen iki insanın etrafında dönmektedir. Se-Yeon ve Cha-Min karıştıkları bir olay sonucunda hayatlarını kaybeder. İkisi de 'Abyss' sayesinde başka bedenlerde yeniden hayata döner. Ancak Se-Yeon (Kim Sa-Rang) dillere destan bir güzelliğe sahipken sıradanlaşır (Park Bo-Young), Cha-Min (An Se-Ha) hiç çekici biri değilken oldukça yakışıklı (Ahn Hyo-Seop) birisi olur. İkili katillerinin peşine düşer.


Karakterleri:

Park Bo-Young dizide başarılı bir savcı olan Ko Se-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Mükemmeliyetçi ve sert birisidir. Ölüp başka bedende tekrar hayata döndükten sonra bir hukuk firmasında avukat olarak çalışmaya başlar.

Ahn Hyo-Seop dizide Kore’nin en büyük kozmetik firmasının varisi olan Cha-Min karakterini canlandırmaktadır. Zeki birisi olduğu kadar mütevazi ve iyi bir kalbe sahip birisidir. Ancak çekici ve yakışıklı bir görünüme sahip olmadığını düşünmektedir. Ölüp başka bir bedende tekrar hayata döndükten sonra bir hukuk firmasında yönetici olarak çalışmaya başlar.

Lee Sung-Jae dizide ikiyüzlü dahi bir doktor olan Oh Young-Cheol karakterini canlandırmaktadır.

Lee Si-Eon dizide bir şiddet suçları dedektifi olan Park Dong-Cheol karakterini canlandırmaktadır. O, Avukat Go Se-Yeon'a (Park Bo-Young) yardım etmektedir.

Han So-Hee dizide Cha-Min’in (An Se-Ha) nişanlısı olan Jang Hee-Jin karakterini canlandırmaktadır. Güzel bir kadın olduğu kadar gizemli birisidir. Düğün gününde aniden ortadan kaybolur.


Not: tvN’in Pazartesi & Salı  dizi kuşağında bu diziden önce "He is Psychometric" yayımlanmaktadır.


Resmi Web Sitesi: program.tving.com/tvn/abyss

 

 

Fragman 1 (Karakter Ko Se-Yeon (Park Bo-Young))

 

Fragman 2 (Karakter Cha-Min (Ahn Hyo-Seop))

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Fragman 5

 

Fragman 6

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4), (5)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…