Yoon Kyun-Sang "Mr. Temporary" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

Yoon Kyun-Sang, OCN’in "Mr. Temporary" adlı yeni dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracak.

Dizi, bir suç işledikten sonra hiçbir tepki ile karşılaşmayan gençler ile bu işlenen suçların genç mağdurları etrafında dönmektedir. Suçlular tepki görmediği için mağdurlar korunamamaktadır. Bir gün, sözleşmeli bir öğretmen ortaya çıkar ve bu duruma göz yummaz.

Yoon Kyun-Sang dizide başarılı bir avukat olan Ki Moo-Hyeok karakterini canlandıracak. Sadece parayı önemseyen birisdir. Bir gün, üstlendiği bir dava yüzünden gözden düşer. Saygınlığını tekrar kazanabilmek için bu dava ile alakalı olan bir lisede geçici öğretmenlik yapmaya başlar. Başlarda kendi menfaati için bu okula gelmiş olsa da burada gerçekleşen suçları ve bu suçların mağdurlarını gördükçe, mağdurları kendi akranlarından koruyabilmek için kolları sıvar.

Bu arada, dizinin ana kadrosuna Yoon Kyun-Sang’ın yanı sıra Keum Sae-Rok, 'U-KISS' grubundan Jun ve Choi Yu-Hwa katıldı.

Keum Sae-Rok dizide kadın başrol karakter olan Ha So-Hyun’u canlandıracak. Ki Moo-Hyeok (Yoon Kyun-Sang) ile aynı lisede beden eğitimi öğretmenliği yapmaktadır. Öğrencilerine değer vermekte ve onları sevmektedir. Ki Moo-Hyeok ile beraber öğrencilerin sakladıkları sırlarla yüzleşir. Ayrıca Ki Moo-Hyeok’a karşı romantik duygular beslemeye başlar.

Keum Sae-Rok

Dizinin yönetmen koltuğunda "Dr. Frost" dizisinin yönetmeni Sung Yong-Il oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Temmuz ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)