Class of Lies

Puanı: 4,1/5  Oy Sayısı: 12
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Class of Lies | Mr. Temporary | 미스터 기간제
Tür: Dram, Hukuk, Gençlik
Yönetmen: Sung Yong-Il
Senarist: Jang Hong-Cheol
Yapımcı: -
Yayıncı: OCN
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2019
Yayın Tarihi: 17 Temmuz 2019
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 23:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Ki Moo-Hyeok
Ha So-Hyun
Yoo Beom-Jin

 

Diğer Oyuncuları:

Choi Yu-Hwa / Cha Hyun-Jung
Lee Jung-Min / Kim So-Hee


Konusu:

Dizi, bir suç işledikten sonra hiçbir tepki ile karşılaşmayan gençler ile bu işlenen suçların genç mağdurları etrafında dönmektedir. Suçlular tepki görmediği için mağdurlar korunamamaktadır. Bir gün, sözleşmeli bir öğretmen (Yoon Kyun-Sang) ortaya çıkar ve bu duruma göz yummaz.


Karakterleri:

Yoon Kyun-Sang dizide başarılı bir avukat olan Ki Moo-Hyeok karakterini canlandırmaktadır. Sadece parayı önemseyen birisidir. Bir gün, üstlendiği bir dava yüzünden gözden düşer. Saygınlığını tekrar kazanabilmek için bu dava ile alakalı olan bir lisede geçici öğretmenlik yapmaya başlar. Başlarda kendi menfaati için bu okula gelmiş olsa da burada gerçekleşen suçları ve bu suçların mağdurlarını gördükçe, mağdurları kendi akranlarından koruyabilmek için kolları sıvar.

Keum Sae-Rok dizide kadın başrol karakter olan Ha So-Hyun’u canlandırmaktadır. Ki Moo-Hyeok (Yoon Kyun-Sang) ile aynı lisede beden eğitimi öğretmenliği yapmaktadır. Öğrencilerine değer vermekte ve onları sevmektedir. Ki Moo-Hyeok ile beraber öğrencilerin sakladıkları sırlarla yüzleşir. Ayrıca Ki Moo-Hyeok’a karşı romantik duygular beslemeye başlar.


Not: 

1 – OCN’in Çarşamba & Perşembe  dizi kuşağında bu diziden önce "Save Me 2" yayımlanmaktadır.

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Kaynakları: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…