Ha Ji-Won ve Yoon Kye-Sang Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     30-04-2019, 16:54

Ha Ji-Won ve Yoon Kye-Sang, JTBC’nin "Chocolate" adlı yeni dizisinde başrolü paylaşacak.

Dizi, soğuk kalpli bir beyin cerrahı ile sevecen bir mutfak şefin etrafında dönecek. Onlar birbirlerini teselli edecek ve birlikte geçmişin sebep olduğu yaraları saracak.

Yoon Kye-Sang dizide bir beyin cerrahı olan Lee Kang karakterini canlandıracak. Hem görünüşü hem de zekâsı ile mükemmel biri gibi görünmesine karşın insanların onunla ilişki kurmasını zorlaştırmaktadır. Geçmişte, okyanusa yakın küçük bir kasabada yaşayan ve bir mutfak şefi olmayı hayal eden saf bir gençti. Ancak yaşadığı bir takım olaydan sonra, rekabetçi bir hayat tarzı yaşamaya başladı.

Ha Ji-Won dizide bir mutfak şefi olan Moo Cha-Young karakterini canlandıracak. Her zaman yüzünde kocaman bir gülümseme ile dolanan, sevgi dolu birisidir. Ancak adaletsizliğe karşı olan tahammülsüzlüğünden dolayı nerede bir adaletsizlik görse öfkesini dışarı püskürtmekten çekinmez. Genç bir kızken, okyanusa yakın küçük bir kasabada gittiği küçük bir restoranda genç bir oğlanla tanışır. Ondan aldığı yemekten sonra dünyaca ünlü bir şef olmaya karar verir.

Dizinin yönetmen ve senarist koltuğunda, 2004 yılının hit dizisi, "I’m Sorry, I Love You"nun yapımında birlikte çalışan Yönetmen Lee Hyung-Min ve Senarist Lee Kyoung-Hee oturmaktadır. Yönetmen Lee Hyung-Min "I’m Sorry, I Love You" dizisinin yanı sıra "The Miracle We Met", "Bad Guy", "Orange Marmalade", "Ms. Temper & Nam Jung-Gi", "Strong Woman Do Bong-Soon" dizilerinin ve "Postman to Heaven" filminin yönetmenliğini yapmıştır. Senarist Lee Kyoung-Hee "I’m Sorry, I Love You" dizisinin yanı sıra "A Love to Kill", "Nice Guy", "Wonderful Days" ve "Uncontrollably Fond" dizilerini kaleme almıştır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın ikinci yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…