Ha Ji-Won ve Yoon Kye-Sang Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

Ha Ji-Won ve Yoon Kye-Sang, JTBC’nin "Chocolate" adlı yeni dizisinde başrolü paylaşacak.

Dizi, soğuk kalpli bir beyin cerrahı ile sevecen bir mutfak şefin etrafında dönecek. Onlar birbirlerini teselli edecek ve birlikte geçmişin sebep olduğu yaraları saracak.

Yoon Kye-Sang dizide bir beyin cerrahı olan Lee Kang karakterini canlandıracak. Hem görünüşü hem de zekâsı ile mükemmel biri gibi görünmesine karşın insanların onunla ilişki kurmasını zorlaştırmaktadır. Geçmişte, okyanusa yakın küçük bir kasabada yaşayan ve bir mutfak şefi olmayı hayal eden saf bir gençti. Ancak yaşadığı bir takım olaydan sonra, rekabetçi bir hayat tarzı yaşamaya başladı.

Ha Ji-Won dizide bir mutfak şefi olan Moo Cha-Young karakterini canlandıracak. Her zaman yüzünde kocaman bir gülümseme ile dolanan, sevgi dolu birisidir. Ancak adaletsizliğe karşı olan tahammülsüzlüğünden dolayı nerede bir adaletsizlik görse öfkesini dışarı püskürtmekten çekinmez. Genç bir kızken, okyanusa yakın küçük bir kasabada gittiği küçük bir restoranda genç bir oğlanla tanışır. Ondan aldığı yemekten sonra dünyaca ünlü bir şef olmaya karar verir.

Dizinin yönetmen ve senarist koltuğunda, 2004 yılının hit dizisi, "I’m Sorry, I Love You"nun yapımında birlikte çalışan Yönetmen Lee Hyung-Min ve Senarist Lee Kyoung-Hee oturmaktadır. Yönetmen Lee Hyung-Min "I’m Sorry, I Love You" dizisinin yanı sıra "The Miracle We Met", "Bad Guy", "Orange Marmalade", "Ms. Temper & Nam Jung-Gi", "Strong Woman Do Bong-Soon" dizilerinin ve "Postman to Heaven" filminin yönetmenliğini yapmıştır. Senarist Lee Kyoung-Hee "I’m Sorry, I Love You" dizisinin yanı sıra "A Love to Kill", "Nice Guy", "Wonderful Days" ve "Uncontrollably Fond" dizilerini kaleme almıştır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın ikinci yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)