Chocolate

Puanı: 4,5/5  Oy Sayısı: 31
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Chocolate | 초콜릿
Tür: Dram, Romantik, Medikal
Yönetmen: Lee Hyung-Min
Senarist: Lee Kyoung-Hee
Yapım Şirketi: JYP Pictures
Yayıncı: JTBC
imdb: -
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2019 – 2020
Yayın Tarihi: 29 Kasım 2019 – 18 Ocak 2020
Yayın Günleri ve Saati: Cuma & Cumartesi – 23:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Lee Kang
Moon Cha-Young

 

Diğer Oyuncuları:

Jang Seung-Jo / Lee Joon
Yoo Teo / Kwon Min-Sung
Min Jin-Woong / Tae-Yeon
Kang Bu-Ja / Han Yong-Seol
Lee Jae-Ryong / Lee Seung-Hun
Kim Sun-Kyung / Yoon Hye-Mi
Lee Un-Jung / Jeong Su-Hui
Yoon Ye-Hee / Lee Seo-Hoon
Kim Won-Hae / Kwon Hyeon-Seok
Kim Ho-Jung / Han Seon-Ae
Yum Hye-Ran / Ha Yeong-Sil
Lee Ju-Yeon / Bae Na-Ra
Jang Deok-Ju / Ha Dong-Gyu
Kim Bo-Min
Kim Min-Joon / Tae-Yeon (young)
Han Yong-Seol / Lee Joon (genç)
Kim Yoo-Bin (konuk oyuncu)


Konusu:

Dizi, soğuk kalpli bir beyin cerrahı (Yoon Kye-Sang) ile sevecen bir mutfak şefin (Ha Ji-Won) etrafında dönmektedir. Onlar birbirlerini teselli edecek ve birlikte geçmişin sebep olduğu yaraları saracak.


Karakterleri:

Yoon Kye-Sang dizide bir beyin cerrahı olan Lee Kang karakterini canlandırmaktadır. Hem görünüşü hem de zekâsı ile mükemmel biri gibi görünmesine karşın insanların onunla ilişki kurmasını zorlaştırmaktadır. Geçmişte, okyanusa yakın küçük bir kasabada yaşayan ve bir mutfak şefi olmayı hayal eden saf bir gençti. Ancak yaşadığı bir takım olaydan sonra, rekabetçi bir hayat tarzı yaşamaya başladı.

Ha Ji-Won dizide bir mutfak şefi olan Moo Cha-Young karakterini canlandırmaktadır. Her zaman yüzünde kocaman bir gülümseme ile dolanan, sevgi dolu birisidir. Ancak adaletsizliğe karşı olan tahammülsüzlüğünden dolayı nerede bir adaletsizlik görse öfkesini dışarı püskürtmekten çekinmez. Genç bir kızken, okyanusa yakın küçük bir kasabada gittiği küçük bir restoranda genç bir oğlanla tanışır. Ondan aldığı yemekten sonra dünyaca ünlü bir şef olmaya karar verir.

Jang Seung-Jo dizide bir beyin cerrahı olan Lee Joon karakterini canlandırmaktadır. Kaybetmeye tahammülü olmayan egoist birisidir. Çocukluk yıllarında, Lee Kang (Yoon Kye-Sang) ile aralarında rekabetçi bir ilişki vardı ve ikisi de birer beyin cerrahı olarak tekrar karşılaştıklarında bu rekabet yeniden başlar.


Resmi Web Sitesi: tv.jtbc.joins.com/chocolate


Not: 

1 – JTBC’nin Cuma & Cumartesi  dizi kuşağında bu diziden önce "My Country" yayımlanmıştır ve bu diziden sonra "Itaewon Class" yayımlanacaktır.


 

Fragman 1


Fragman 2


Fragman 3


Fragman 4


Fragman 5


Fragman 6 (UZUN)


Kaynakları: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…