Ji Chang-Wook Geri Dönüş Dizisini Seçti

Geçtiğimiz günlerde askerden terhis olan Ji Chang-Wook, tvN’in "Let Me Melt" ("Melt Me") dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracak.

Romantik-komedi-fantastik-gizem türündeki dizi, bir proje için bedenlerinin sadece 24 saatlik dondurulmasına gönüllü olan bir erkek ve bir kadının etrafında dönmektedir. Ancak gizemli bir komploya kurban giden ikili, 24 saat sonra uyandırılmak yerine, 20 yıl sonra uyandırılır. Dahası, hayatta kalabilmek için vücut ısıları 31.5°C’de tutulmalıdır.

Ji Chang-Wook dizide popüler bir TV programının yapımcılığını yapan Ma Dong-Chan karakterini canlandıracak. 24 saat boyunca insanların bedenlerinin dondurulduğu bir projeye katılır. Ancak donduktan 24 saat sonra uyandırılması gerekirken, uyandığında aradan 20 yıl geçtiğini öğrenir. Görünüşü 20 yıl önceki gibi olsa da ailesi, arkadaşları ve kız arkadaşı önemli ölçüde yaşlanmıştır.

Ji Chang-Wook, 27 Nisan’da askerden terhis oldu ve bu dizi onun terhis olduktan sonraki ilk projesi olacak.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Where Stars Land", "Gu Family Book", "Gentleman's Dignity" ve "Secret Garden" dizilerinin yönetmeni Shin Woo-Cheol oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "The Miracle We Met", " Woman of Dignity " ve "Strong Woman Do Bong-Soon" dizilerini kaleme alan Baek Mi-Kyeong yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın ikinci yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)