Melting Me Softly

Puanı: 4,6/5  Oy Sayısı: 70
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Melting Me Softly | Let Me Melt | 날 녹여주오
Tür: Romantik, Komedi, Gizem, Fantastik/Bilim Kurgu
Yönetmen: Shin Woo-Cheol
Senarist: Baek Mi-Kyeong
Yapımcı: -
Yayıncı: tvN
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2019
Yayın Tarihi: 28 Eylül 2019
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar – 21:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Ma Dong-Chan 
Go Mi-Ran

 

Diğer Oyuncuları:

Yoon Se-Ah / Na Ha-Young
Lim Won-Hee / Son Hyun-Ki
Kim Won-Hae / Ma Dong-Sik
Jeon Su-Kyeong / Ma Dong-Joo
Shim Hyung-Tak / Hwang Byeong-Sim
Yoon Seok-Hwa / Kim Won-Jo
Jung Hae-Kyun / Kim Hong-Seok
Gil Hae-Yeon / Mi-Ran'ın annesi
Seo Jung-Yeon / Oh Young-Sun
Seo Hyun-Chul / Hwang Kap-Soo
Lee Moo-Saeng / Jo Ki-Beom
Yoon Na-Moo
Choi Bo-Min
Lee Hong-Ki / Son Hyun-Ki (20 yıl önceki) (konuk oyuncu)
Baro / Hwang Byeong-Sim (20 yıl önceki) (konuk oyuncu)
Chae Seo-Jin / Na Ha-Young (20 yıl önceki) (konuk oyuncu)


Konusu:

Dizi, bir proje için bedenlerinin sadece 24 saatlik dondurulmasına gönüllü olan bir erkek (Ji Chang-Wook) ve bir kadının (Won Jin-A) etrafında dönmektedir. Ancak gizemli bir komploya kurban giden ikili, 24 saat sonra uyandırılmak yerine, 20 yıl sonra uyandırılır. Dahası, hayatta kalabilmek için vücut ısıları 33°C’de tutulmalıdır.


Karakterleri:

Ji Chang-Wook dizide popüler bir TV programının yapımcılığını yapan Ma Dong-Chan karakterini canlandırmaktadır. 24 saat boyunca insanların bedenlerinin dondurulduğu bir projeye katılır. Ancak donduktan 24 saat sonra uyandırılması gerekirken, uyandığında aradan 20 yıl geçtiğini öğrenir. Görünüşü 20 yıl önceki gibi olsa da ailesi, arkadaşları ve nişanlısı önemli ölçüde yaşlanmıştır.

Won Jin-A dizide bir yayın istasyonunda yarı-zamanlı bir çalışan olan Go Mi-Ran karakterini canlandırmaktadır. 24 saat boyunca insanların bedenlerinin dondurulduğu bir projeye katılması için ona 5 milyon won (yaklaşık 4.200 Dolar) teklif edilir. Bu teklifi geri çevirmez ve projeye katılır.

Yoon Se-Ah dizide bir spiker olan Na Ha-Young karakterini canlandırmaktadır. Ma Dong-Chan’ın (Ji Chang-Wook) ilk aşkıdır. Dong-Chan ile beraber çalıştıkları bir TV programı sırasında tanışır ve daha sonra nişanlanırlar. Ancak, Dong-Chan’ın uyuduğu 20 yıl boyunca, başarı odaklı bir şekilde yaşamış, kalpsiz ve duygusuz bir insana dönüşmüştür.


Not:

1 – tvN’in Cumartesi & Pazar  dizi kuşağında bu diziden önce "Arthdal Chronicles - Part 3" ve bu diziden sonra "Love's Emergency Landing" yayımlanacaktır.


Resmi Web Sitesi: program.tving.com/tvn/meltingmesoftly


 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Fragman 5

 

Kaynakları: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…