Hyeri ve Kim Sang-Kyung Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

'Girl’s Day' grubundan Hyeri ve Kim Sang-Kyung, tvN’in "Miss Lee" adlı yeni dizisinde başrolü paylaşacak.

Ofis komedisi türündeki dizi, bir şirketin basit bir çalışanıyken kendini birden şirketin CEO’su olarak bulan Lee Sun-Sim’in etrafında dönmektedir. Lee Sun-Sim 'Cheongil Electronics' şirketinin basit bir çalışanıdır. Şirkette çoğunlukla getir götür işleri ona verilmektedir. Bir gün, çalıştığı şirket iflasın eşiğine gelir. Sorumluluk almaktan korkan ve kendilerine bir günah keçisi arayan şirketteki üst yetkililer Lee Sun-Sim’i şirketin CEO’su olarak atar. Şirketteki başka bir çalışan olan Yoo Jin-Wook’un yardımı ile 'Cheongil Electronics'i iflastan kurtarmaya çalışır.

Hyeri dizide 'Cheongil Electronics' adlı bir şirkette ofis çalışanı olan Lee Sun-Sim karakterini canlandıracak. Şirkette düşük bir mevkidedir ve ona ufak tefek, getir götür işleri verilmektedir. Hatta iş arkadaşları adını tam olarak bilmedikleri için ona 'Bayan Lee' olarak hitap etmektedir. Parlak, inatçı ve olumlu bir kişiliği vardır. Bir gün, kendini çalıştığı şirketin CEO’su olarak bulur.

Kim Sang-Kyung dizide 'Cheongil Electronics' adlı bir şirkette bölüm başkanı olarak çalışan Yoo Jin-Wook karakterini canlandıracak. Sadece işine odaklanan, insanları önemsemeyen, sinirli ve sivri dilli birisidir. Ancak Lee Sun-Sim (Hyeri) ile beraber çalışmaya başladıktan sonra tamamen değişir ve onun iyi bir CEO olmasına yardım eder.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Bad Guys 2" ve "Squad 38" dizilerinin yönetmeni Han Dong-Hwa oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın ikinci yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)