Miss Lee

Puanı: 3,9/5  Oy Sayısı: 8
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Miss Lee | 미쓰 리
Tür: Dram, Komedi
Yönetmen: Han Dong-Hwa
Senarist: Park Jung-Hwa
Yapımcı: -
Yayıncı: tvN
imdb: 6.1
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2019
Yayın Tarihi: 25 Eylül 2019 – 14 Kasım 2019
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 21:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Lee Sun-Sim
Yoo Jin-Wook
Park Do-Joon

 

Diğer Oyuncuları:

Uhm Hyun-Kyung / Koo Ji-Na
Jung Soo-Young / Lee Jin-Shim
Heo Jae-Ho / Jo Yong-Soo
Song Ji-Woo / Ha-Neul
Jung Si-Yul / Bada
Ko Eun-Min / Moon Eun-Hye
Kim Eung-Soo / Oh Man-Bok
Kim Doh-Yon / Oh Phillip
Baek Ji-Won / Choi Young-Ja
Lee Hwa-Ryong / Song Young-Hoon
Hyun Bong-Sik / Ha Eun-Woo
Kim Ki-Nam / Myung In-Ho
Park Kyung-Hye / Kim Ha-Na
Park Hye-Jin / Büyükanne Jung
Lee Cho-A / No Jae-Ran
Christian / Kisan
Kim Hyung-Mook / Moon Hyeong-Seok
Jung Hee-Tae / Hwang Ji-Sang
Kim Hong-Fa / Jo Dong-Jin


Konusu:

Dizi, bir şirketin basit bir çalışanıyken kendini birden şirketin CEO’su olarak bulan Lee Sun-Sim’in etrafında dönmektedir. Lee Sun-Sim (Hyeri) 'Cheongil Electronics' şirketinin basit bir çalışanıdır. Şirkette çoğunlukla getir götür işleri ona verilmektedir. Bir gün, çalıştığı şirket iflasın eşiğine gelir. Sorumluluk almaktan korkan ve kendilerine bir günah keçisi arayan şirketteki üst yetkililer Lee Sun-Sim’i şirketin CEO’su olarak atar. Şirketteki başka bir çalışan olan Yoo Jin-Wook’un (Kim Sang-Kyung) yardımı ile 'Cheongil Electronics'i iflastan kurtarmaya çalışır.


Karakterleri:

Hyeri dizide 'Cheongil Electronics' adlı bir şirkette ofis çalışanı olan Lee Sun-Sim karakterini canlandırmaktadır. Şirkette düşük bir mevkidedir ve ona ufak tefek, getir götür işleri verilmektedir. Hatta iş arkadaşları adını tam olarak bilmedikleri için ona 'Bayan Lee' olarak hitap etmektedir. Parlak, inatçı ve olumlu bir kişiliği vardır. Bir gün, kendini çalıştığı şirketin CEO’su olarak bulur.

Kim Sang-Kyung dizide 'Cheongil Electronics' adlı bir şirkette bölüm başkanı olarak çalışan Yoo Jin-Wook karakterini canlandırmaktadır. Sadece işine odaklanan, insanları önemsemeyen, sinirli ve sivri dilli birisidir. Ancak Lee Sun-Sim (Hyeri) ile beraber çalışmaya başladıktan sonra tamamen değişir. Onun iyi bir CEO olmasına yardım eder ve onun akıl hocası olur.

Cha Seo-Won dizide 'Cheongil Electronics' adlı bir şirkette satın alma bölümünde çalışan Park Do-Joon karakterini canlandırmaktadır. Dürüst bir kişiliği ve önemli yetenekleri olan birisidir. Şirketi tekrar canlandırmak için büyük bir enerji harcar.

Uhm Hyun-Kyung dizide muhasebe departmanının lideri olan Koo Ji-Na karakterini canlandırmaktadır. Oldukça hırslı birisdir ve Lee Sun-Sim’in (Hyeri) üzerinde büyük bir etkisi vardır.


Not:

1 – tvN’in Çarşamba & Perşembe  dizi kuşağında bu diziden önce "When the Devil Calls Your Name" ve bu diziden sonra "Psychopath Diary" yayımlamıştır.


Resmi Web Sitesi: program.tving.com/tvn/misslee

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 4 (UZUN)

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4), (5)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, romantik-komedi-gençlik türündeki "Cheer Up!". Dizide okulun en iyi öğrencileri ile okulun en kötü öğrencilerin arasındaki aşk, dostluk, sahtekarlık, yalancılık gibi şeyleri anlatıyor. Diziyi izlerken çok eğlendim umarım sizde eğlenirsiniz. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…