Min Do-Hee Yeni Bir Dizide Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     7-05-2019, 13:23

Min Do-Hee, "Jo Mi-Ryo" ("Seasoning") adlı yeni bir dizide kadın başrol karakteri canlandıracak.

7 Mayıs’ta, Min Do-Hee’nin ajansı, Management KOO, oyuncunun söz konusu dizide kadın başrol karakteri canlandıracağını doğruladı.

Dizi, şehir hayatından kaçan ve 'Albin' adlı bir yerleşen Mi-Ryo’nun hikâyesini anlatacak. Mi-Ryo burada, 'Mi-Ryo’s Kitchen' adlı bir restoran açar.

Min Do-Hee dizide Mi-Ryo karakterini canlandıracak.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Eylül ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…