Won Jin-A "Let Me Melt" Dizisinde Ji Chang-Wook’a Eşlik Edebilir

Won Jin-A, tvN’in "Let Me Melt" ("Melt Me") dizisinde kadın başrol karakteri canlandırabilir.

8 Mayıs’ta, Won Jin-A’nın ajansı, Yooborn Company, oyuncunun söz konusu diziden teklif aldığını doğruladı. Ayrıca oyuncunun teklifi olumlu bir şekilde değerlendirdiğini bildirdi.

Romantik-komedi-fantastik-gizem türündeki dizi, bir proje için bedenlerinin sadece 24 saatlik dondurulmasına gönüllü olan bir erkek (Ji Chang-Wook) ve bir kadının etrafında dönmektedir. Ancak gizemli bir komploya kurban giden ikili, 24 saat sonra uyandırılmak yerine, 20 yıl sonra uyandırılır. Dahası, hayatta kalabilmek için vücut ısıları 31.5°C’de tutulmalıdır.

Won Jin-A eğer teklifi kabul ederse dizide bir yayın istasyonunda yarı-zamanlı bir çalışanı canlandıracak. 24 saat boyunca insanların bedenlerinin dondurulduğu bir projeye katılması için ona 5 milyon won (yaklaşık 4.200 Dolar) teklif edilir. Bu teklifi geri çevirmez ve projeye katılır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Where Stars Land", "Gu Family Book", "Gentleman's Dignity" ve "Secret Garden" dizilerinin yönetmeni Shin Woo-Cheol oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "The Miracle We Met", " Woman of Dignity " ve "Strong Woman Do Bong-Soon" dizilerini kaleme alan Baek Mi-Kyeong yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın ikinci yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2), (3)