Jo Jung-Suk Yeni Bir Dizide Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     29-05-2019, 14:33

Jo Jung-Suk, tvn’in "Doctor Playbook" ("Wise Doctor Life") adlı yeni dizisinde "Reply" serisinin yönetmeni ve senaristi ile birlikte çalışabilir.

29 Mayıs’ta, Jo Jung-Suk’un ajansı, oyuncunun söz konusu diziden erkek başrol karakteri canlandırması için teklif aldığını doğruladı ve teklifi olumlu bir şekilde değerlendirdiğini bildirdi.

Dizi, bir hastanedeki sağlık personelinin ve hastaların etrafında dönecek. Onların umutsuzca verdikleri mücadeleyi konu alacak.

Jo Jung-Suk eğer teklifi kabul ederse dizide bir doktoru canlandıracak.

Jo Jung-Suk şuanda, SBS ekranlarında Cuma & Cumartesi günleri yayımlanan "The Nokdu Flower" dizisinde rol almaktadır.

Dizinin yönetmeni Shin Won-Ho ve senaristi Lee Woo-Jung daha önce "Reply 1997", "Reply 1994" ve "Reply 1988" dizilerinde beraber çalışmıştı. Ayrıca Yönetmen Shin Won-Ho 2017-2018 yapımı "Prison Playbook" dizisinin yönetmenliğini yapmıştır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın ikinci yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…