Rowoon, Kim Hye-Yoon ve Lee Jae-Wook Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

'SF9' grubundan Rowoon, Kim Hye-Yoon ve Lee Jae-Wook, MBC’nin "Ha-Roo Found by Chance" ("A Day Found by Chance") adlı yeni dizisinde başrolü paylaşacak.

"July Found by Chance" adlı bir webtoondan uyarlama olan romantik-fantastik türündeki dizi konusu ile "W" dizisini çağrıştırmaktadır. "Ha-Roo Found by Chance", aslında bir webtoon karakteri olduklarını fark eden ve webtoonda onlar için yazılmış hikâyeye karşı çıkan bir grup öğrencinin etrafında dönmektedir. Dan-O, kendisinin aslında bir webtoon karakteri olduğunu öğrenir. Dahası ortalıkta bir dedikodu dolaşmaktadır; webtoondaki başkarakter o değildir ve yakın zamanda karakteri webtoondan çıkartılacaktır. Bunun üzerine, webtoon yazarı tarafından onun için yazılan bir aşkı değil, kendisi için gerçek aşkı bulup yaşamaya karar verir. Bir gün, kendisine âşık ama webtoonda adı dahi olmayan bir karakter ile karşılaşır.

Kim Hye-Yoon dizide bir lise öğrencisi olan Eun Dan-O karakterini canlandıracak. Prestijli bir lisede okumaktadır ve varlıklı bir aileye sahiptir. Kendinden emin ve oldukça cesur birisidir. Ancak, bir kalp hastalığı vardır. Bir gün, bir webtoon karakteri olduğunu ve webtoon yazarının onu yakında öldürerek hikâyeden çıkarmayı planladığını öğrenir.

Rowoon dizide Eun Dan-O’nun (Kim Hye-Yoon) sınıf arkadaşı ve Eun Dan-O’ya deli gibi âşık olan Ha-Roo karakterini canlandıracak. Aslında webtoonda adı olmayan bir karakterdir ve 'Ha-Roo' ismini ona Dan-O vermiştir.

Lee Jae-Wook dizide Eun Dan-O’nun (Kim Hye-Yoon) nişanlısı olan Baek-Kyung karakterini canlandıracak. Dan-O ondan çok hoşlanmaktadır. Ancak Dan-O’nun bu duyguları karşılıksızdır.

Ayrıca dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda rol almaları için 'April' grubundan Na-Eun’a ve Oyuncu Lee Tae-Ri’ye (eski sahne adı ile Lee Min-Ho) teklif götürüldüğü bildirildi.

Dizinin yönetmen koltuğunda "The King in Love", "Glamorous Temptation", "7th Grade Civil Servant" ve "Dong Yi" (TRT’de yayımlanan ismi ile "Sarayın İncisi") dizilerinin yönetmeni Kim Sang-Hyub oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Eylül ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)