"Doctor John" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 24-06-2019, 15:06

Ana kadrosunda Ji Sung, Lee Se-Young ve Lee Kyu-Hyung’un yer aldığı, SBS’in "Doctor John" ("Doctor Room") adlı yeni dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, ağrı tedavisi konusunda uzmanlaşmış bir grup doktorun etrafında dönmektedir. Bu doktorlar, hastaların çektiği gizemli ağrıların nedenini bulmaya çalışırlar.

Yayımlanan fragmanda, Ji Sung'un şu sözleri duyulmaktadır: "Acılı yaşam. Huzurlu ölüm. Huzurlu yaşam. Acılı ölüm. Sınırda duran insanlar."

Ji Sung dizide tıp fakültesinin en genç anesteziyoloji profesörü olan Cha Yo-Han karakterini canlandırmaktadır. Lee Se-Young dizide Cha Yo-Han (Ji Sung) ile birlikte anesteziyoloji bölümünde doktor olarak çalışan Kang Si-Young karakterini canlandırmaktadır. Lee Kyu-Hyung dizide bir savcı olan Son Seok-Ki karakterini canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "I Can Hear Your Voice", "Gabdong", "Pinocchio", "The Time We Were Not In Love" ve "Still 17" dizilerinin yönetmeni Jo Soo-Won oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Hyde Jekyll, Me" dizisini kaleme alan Kim Ji-Woon yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 19 Temmuz’da yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)