Ahn Hyo-Seop "Romantic Doctor, Teacher Kim" Dizisinin 2. Sezonunda Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     24-06-2019, 16:02

Oyuncu Ahn Hyo-Seop, SBS’in "Romantic Doctor, Teacher Kim" dizisinin 2. sezonunda, erkek başrol karakteri canlandırabilir.

24 Haziran’da, Ahn Hyo-Seop’un ajansı, Starhaus Entertainment, oyuncunun söz konusu diziden teklif aldığını ve teklifi düşünme aşamasında olduğunu doğruladı.

Ahn Hyo-Seop eğer teklifi kabul ederse dizide bir cerrahi asistan olan Kim Woo-Jin karakterini canlandıracak. Mesleğinin ilk yılında olan bir çaylaktır. Her şeye alaycı bir şekilde yaklaşmaktadır ve bu yüzden yaşıtları ile iyi bir ilişki kuramaz. Ancak söz konusu cerrahi bir operasyon olduğunda konsantrasyonu ve becerileri ile profesörlerden büyük övgüler almaktadır. Bazıları onun psikopatik eğilimleri olduğunu düşünse de o kendisi için doğuştan yetenekli bir cerrah olduğunu düşünmektedir.

Ahn Hyo-Seop en son, bu hafta final bölümü yayımlanacak olan tvN’in "Abyss" dizisinde erkek başrol karakteri canlandırmıştır.

Dizinin ilk sezonunda başrolü Han Suk-Kyu, Seo Hyun-Jin ve Yoo Yeon-Seok paylaşmıştı. Han Suk-Kyu’nun dizinin 2. sezonunda yer alması için görüşmeler devam ederken Seo Hyun-Jin ve Yoo Yeon-Seok dizinin 2. sezonunda yer almayacak.

Dizinin yayın tarihi henüz kesinleşmedi.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…