Ahn Hyo-Seop "Romantic Doctor, Teacher Kim" Dizisinin 2. Sezonunda Rol Alabilir

Oyuncu Ahn Hyo-Seop, SBS’in "Romantic Doctor, Teacher Kim" dizisinin 2. sezonunda, erkek başrol karakteri canlandırabilir.

24 Haziran’da, Ahn Hyo-Seop’un ajansı, Starhaus Entertainment, oyuncunun söz konusu diziden teklif aldığını ve teklifi düşünme aşamasında olduğunu doğruladı.

Ahn Hyo-Seop eğer teklifi kabul ederse dizide bir cerrahi asistan olan Kim Woo-Jin karakterini canlandıracak. Mesleğinin ilk yılında olan bir çaylaktır. Her şeye alaycı bir şekilde yaklaşmaktadır ve bu yüzden yaşıtları ile iyi bir ilişki kuramaz. Ancak söz konusu cerrahi bir operasyon olduğunda konsantrasyonu ve becerileri ile profesörlerden büyük övgüler almaktadır. Bazıları onun psikopatik eğilimleri olduğunu düşünse de o kendisi için doğuştan yetenekli bir cerrah olduğunu düşünmektedir.

Ahn Hyo-Seop en son, bu hafta final bölümü yayımlanacak olan tvN’in "Abyss" dizisinde erkek başrol karakteri canlandırmıştır.

Dizinin ilk sezonunda başrolü Han Suk-Kyu, Seo Hyun-Jin ve Yoo Yeon-Seok paylaşmıştı. Han Suk-Kyu’nun dizinin 2. sezonunda yer alması için görüşmeler devam ederken Seo Hyun-Jin ve Yoo Yeon-Seok dizinin 2. sezonunda yer almayacak.

Dizinin yayın tarihi henüz kesinleşmedi.

Kaynak: (1)