"Moment at Eighteen" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 25-06-2019, 14:36

Başrollerini Ong Seong-Wu, Kim Hyang-Gi ve Shin Seung-Ho’nun paylaştığı, JTBC’nin "Moment of Eighteen" adlı yeni dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, 18 yaşındaki bir grup lise öğrencisinin etrafında dönmektedir. Choi Joon-Woo (Ong Seong-Wu) transfer olduğu yeni okulunda iki öğrencinin hayatına dokunur ve onları içinde bulundukları ruhsal bunalımdan kurtarır.

Ong Seong-Wu dizide bir lise öğrencisi olan Choi Joon-Woo karakterini canlandırmaktadır. Duygularını ifade etmekte zorluk çeken ve yalnız takılmaya alışkın birisidir. Kim Hyang-Gi dizide bir lise öğrencisi olan Yoo Soo-Bin karakterini canlandırmaktadır. Okulunun en iyi öğrencilerinden birisidir. Annesi hayatına egemen olmuştur ve bir gün annesinden bağımsız olduğu bir hayatı düşlemektedir.

Yayımlanan fragmanda, Choi Joon-Woo (Ong Seong-Wu) üniforma giymeyen tek öğrencidir. Bisikletini bırakırken, Yoo Soo-Bin (Kim Hyang-Gi) ona doğru yürür ve "Affedersin?... Kareli gömlek, iyi misin?"  diye sorar. Yoo Soo-Bin kolunu kaldırır ve geriye doğru uzatarak ona aynı şeyi yapmasını söyler. Choi Joon-Woo buna şaşırmış olsa da, söylendiği gibi yapar ve sonunda yüzündeki şaşkınlık kendini hafif bir tebessüme bırakır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Hip Hop Teacher" dizisinin yönetmeni Sim Na-Yeon oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Girls' Generation 1979", "Ms. Perfect", "All About My Mom" ve "Medical Top Team" dizilerini kaleme alan Yoon Kyung-Ah yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 22 Temmuz’da yayımlanacak.

Kaynak: (1)