"Doctor Detective" Dizisinin Yeni Afişleri Yayımlandı

Başrollerini Park Jin-Hee, Lee Ki-Woo ve Bong Tae-Gyu’nun paylaştığı, SBS’in "Doctor Detective" adlı dizisinin iki ana afişi ve üç karakter afişi yayımlandı.

Dizi, endüstriyel kazalar sonucunda ortaya çıkan hastalıkları gün yüzüne çıkaran ve endüstriyel tesislerde meydana gelen diğer olayları araştıran Doktor Do Jung-Eun’un (Park Jin-Hee) etrafında dönmektedir.

Park Jin-Hee dizide başarılı bir endüstriyel sağlık doktoru olan Do Jung-Eun karakterini canlandırmaktadır. Dikkatini işine vermek konusunda olağanüstü bir yeteneğe sahiptir. Ancak mesleğindeki başarısını sadece bu yeteneğine borçlu değildir. Choi Tae-Young’tan (Lee Ki-Woo) kendisini aldattığı için boşanmıştır.

Lee Ki-Woo dizide 'TG Group'un varisi olan Choi Tae-Young karakterini canlandırmaktadır. Yetenekli biri olmasına karşın enerjisi ve hiçbir hırsı yoktur. Sadece geçmişte, özgürce yaşadığı o hayatını özlemektedir. 'TG Group'un başına geçmekten daha çok eski eşinin (Park Jin-Hee) kalbini geri kazanmakla ilgilenmektedir.

Bong Tae-Gyu dizide bir doktor olan Heo Min-Ki karakterini canlandırmaktadır. Doktor Do Jung-Eun’un (Park Jin-Hee) ortağıdır. Sürekli lüks ve pahalı markalar giymektedir. Onun dünyadaki tek amacı, 15 yıl önce, gizemli bir şekilde ölen babasının intikamını almaktır.

Dizinin ilk bölümü 17 Temmuz’da yayımlanacak.

Kaynak: (1)