"Moment at Eighteen" Dizisinin Yeni Afişleri ve Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

Başrollerini Ong Seong-Wu, Kim Hyang-Gi ve Shin Seung-Ho’nun paylaştığı, JTBC’nin "Moment of Eighteen" adlı yeni dizisinin dört karakter afişi ve ikinci fragmanı yayımlandı.

Dizi, 18 yaşındaki bir grup lise öğrencisinin etrafında dönmektedir. Choi Joon-Woo (Ong Seong-Wu) transfer olduğu yeni okulunda iki öğrencinin hayatına dokunur ve onları içinde bulundukları ruhsal bunalımdan kurtarır.

Ong Seong-Wu dizide bir lise öğrencisi olan Choi Joon-Woo karakterini canlandırmaktadır. Duygularını ifade etmekte zorluk çeken ve yalnız takılmaya alışkın birisidir. Ancak tüm bunlara karşın sevimli bir yanı vardır. Yeni transfer olduğu okulda yeni arkadaşlıklar kurar. Onun karakter afişinin sloganında şunlar yazmaktadır: "Şimdiden mahvolmuş bir yaşam diye bir şey yoktur. Sadece hâlâ 18 yaşındayım. Ben öyleysem sen de öylesin."

Kim Hyang-Gi dizide bir lise öğrencisi olan Yoo Soo-Bin karakterini canlandırmaktadır. Okulunun en iyi öğrencilerinden birisidir. Annesi hayatına egemen olmuştur ve bir gün annesinden bağımsız olduğu bir hayatı düşlemektedir. Okuluna yeni transfer olan Choi Joon-Woo (Ong Seong-Wu) ile tanıştıktan sonra hayatında küçük değişikler yaşamaya başlar. Onun karakter afişinin sloganında şunlar yazmaktadır: "Ben de hayatımı yaşayacağım. Şuan, sadece 18 yaşındayım."

Shin Seung-Ho dizide bir lise öğrencisi olan Ma Whi-Young karakterini canlandırmaktadır. İlk bakışta mükemmel biri gibi görünmesine karşın bir buhrandadır. Görünümü ve yumuşak kişiliği ile herkesin güvenini kazanmıştır. Güçlü ve cesur biri gibi davranmaktadır. Ancak gerçekte geleceği ile ilgili endişeleri olan sadece 18 yaşındaki bir çocuktur. Okuluna yeni transfer olan Choi Joon-Woo (Ong Seong-Wu) ile tanıştıktan sonra etrafına ördüğü güçlü duvar titremeye başlar. Onun karakter afişinin sloganında şunlar yazmaktadır: "Herkesten daha mükemmel ancak henüz tam olgunlaşmamış bir çocuk." ve "Çünkü benden alınmasını istemiyorum. Çünkü benden alınamaz."

Kang Ki-Young dizide sınıf öğretmeni olan Oh Han-Kyeol karakterini canlandırmaktadır. Öğrencilerinin evlerine gidip onlara ders vermektedir. Henüz deneyimsiz yeni bir öğretmendir. Onun karakter afişinin sloganında şunlar yazmaktadır: "Gördünüz, size işe yarayacağını söylemiştim. Bu dünya o kadar da kalpsiz değil…"

Dizinin yönetmen koltuğunda "Hip Hop Teacher" dizisinin yönetmeni Sim Na-Yeon oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Girls' Generation 1979", "Ms. Perfect", "All About My Mom" ve "Medical Top Team" dizilerini kaleme alan Yoon Kyung-Ah yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 22 Temmuz’da yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)